Zobacz podobne oferty

Programista aplikacji mobilnych (React Native)

Numer referencyjny: PAM/eZ
Lokalizacje:
Łódź
Doświadczenie:
Junior, Regular

Rozwiązania IT coraz częściej stosowane są w branży medycznej. W Comarch tworzymy oprogramowanie dla ośrodków zdrowia, jak i instytucji medycznych. Nasze projekty to m.in.  Home Health. Naszym celem jest ułatwienie pracownikom jednostek medycznych monitorowania stanu zdrowia pacjentów. Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy programisty z doświadczeniem w tworzeniu aplikacji mobilnych opartych o React Native.
Jeśli tworzenie aplikacji mobilnych to Twoja pasja, sprawdź szczegóły oferty i dołącz do nas!

PROFIL PRACOWNIKA

  • Wykształcenie wyższe (preferowane informatyczne)
  • Praktyczne doświadczenie w tworzeniu aplikacji mobilnych opartych o React Native
  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Język angielski (oczekiwany poziom komunikatywny – pozwalający na swobodną pracę z dokumentacją)
  • Znajomość:
    • JavaScript, TypeScript
    • REST API
    • Redux
    • iOS, Android
    • GIT
  • Mile widziana znajomość:
    • Android SDK
    • Jest
    • JsMockito
    • Java oraz Kotlin

TWOJE ZADANIA

  • Udział w tworzeniu nowych aplikacji z zakresu usług telemedycznych
  • Współpraca z zespołem testerów, analityków i dokumentalistki
  • Rozbudowa o nowe funkcjonalności istniejących aplikacji
  • Review kodu współpracowników

  • Praca pełna wyzwań i możliwość zdobycia unikalnego doświadczenia w innowacyjnym i rozwojowym sektorze Comarch e-Zdrowie
  • Szansa nauki od najlepszych - w Comarch pracuje wielu specjalistów
  • Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem i o globalnym zasięgu
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów
  • Prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Praca w systemie hybrydowym (po okresie wdrożenia)
  • Brak dress code'u
  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz 14 ścieżek rozwoju zawodowego
  • Ciekawe zadania związane z najnowszymi technologiami i rozwiązaniami IT

Zobacz, jak wygląda praca w branży E-Zdrowie