Zobacz podobne oferty

Programista aplikacji mobilnych - iOS

Numer referencyjny: PAM/ERP
Lokalizacje:
Lublin

W Comarch stale poszukujemy zarówno doświadczonych programistów jak i studentów/absolwentów, którzy rozpoczynają swoją drogę kariery, mają za sobą pierwsze akademickie projekty i pragną szybko pogłębiać swoją wiedzę oraz zdobywać nowe umiejętności w dziedzinie tworzenia aplikacji mobilnych na platformie iOS. Z nami zdobędziesz doświadczenie w takich technologiach jak Swift oraz Objective-C.

PROFIL PRACOWNIKA

  • Wykształcenie wyższe
  • Praktyczna znajomość programowania urządzeń mobilnych
  • Znajomość:
    • REST
    • wzorca MVC
  • Zdolność analitycznego myślenia i komunikatywność

TWOJE ZADANIA

  • Implementacja rozwiązań mobilnych Comarch ERP XT
  • Współpraca z testerami oraz analitykami

DLA CIEBIE

  • Praca przy ciekawym międzynarodowym produkcie
  • Duży wpływ na architekturę oraz używane narzędzia
  • Szeroki zakres technologiczny i merytoryczny projektów: wielowarstwowe aplikacje w architekturze MVC, zagadnienia R&D
  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz 14 ścieżek rozwoju zawodowego
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
  • Ciekawe zadania związane z najnowszymi technologiami i rozwiązania IT
  • Szansa nauki od najlepszych - w Comarch pracuje wielu specjalistów
  • Bilety do kina
  • Lokalizacja blisko centrum Lublina - biurowiec Centrum Park

Praca w IT w Lublinie