Zobacz podobne oferty

Programista Android (wszystko.pl)

Numer referencyjny: PA/E
Lokalizacje:
Kraków, Wrocław, Rzeszów
Doświadczenie:
Junior, Regular

Wszystko.pl to projekt nowego marketplace, który niedługo zawładnie polskim rynkiem e-commerce. Chcesz mieć udział w tworzeniu tej platformy? Nie może Ciebie tutaj zabraknąć!

PROFIL PRACOWNIKA

  • Wykształcenie wyższe informatyczne
  • Chęć tworzenia aplikacji mobilnych na platformę Android
  • Znajomość:
    • Kotlin, Android Studio SDK
    • języka angielskiego w stopniu umożliwiającym tworzenie i czytanie dokumentacji technicznej
  • Chęć podnoszenia kwalifikacji, inicjatywa w zakresie udoskonalania procesu wytwarzania oprogramowania

TWOJE ZADANIA

  • Współpraca z analitykami i projektantami w celu opracowania projektu oprogramowania
  • Programowanie (rozwój modułów oprogramowania)
  • Testy oprogramowania
  • Tworzenie dokumentacji technicznej

DLA CIEBIE

  • Udział w zaawansowanym projekcie e-commerce
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz 14 ścieżek rozwoju zawodowego
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach

O e-commerce wiemy wszystko, wszystko.pl