Zobacz podobne oferty

Programista Android (sektor IoT)

Numer referencyjny: PA/IoT
Lokalizacje:
Kraków, Bielsko-Biała, Zielona Góra
Doświadczenie:
Regular
Wyobrażasz sobie świat bez aplikacji mobilnych? My też nie! Poznaj możliwości, jakie skrywa sektor IoT dla wszystkich chcących rozwijać się w tworzeniu aplikacji mobilnych na system Android. Nasze zespoły łączą branżę IoT z systemami wbudowanymi oraz obszarem telemedycyny. Możesz odpowiadać za rozwiązania polepszające jakość życia osób starszych lub wkroczyć do świata embedded. Decyzja należy do Ciebie. Nie zwlekaj, aplikuj już dzisiaj!

PROFIL PRACOWNIKA
  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
  • Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną pracę z dokumentacją
  • Chęć pogłębiania wiedzy i zdobywania nowych umiejętności
  • Mile widziana znajomość:
    • wzorców projektowych, metodyk projektowania, clean code, tworzenia i testowania oprogramowania
    • MVP, MVVM
    • Android, Android Studio SDK, NDK, Java
    • popularnych frameworków i bibliotek Android
    • Git

TWOJE ZADANIA
  • Tworzenie i rozwój oprogramowania dla urządzeń mobilnych na system Android
  • Przygotowywanie komponentów UI
  • Współpraca z zespołami Quality Assurance oraz UX/UI
  • Sporządzanie dokumentacji oprogramowania
  • Utrzymywanie wysokiej jakości kodu: CI, code review, Crashlytics, Analytics
  • Praca z rozwiązaniami Embedded wykorzystującymi technologię Bluetooth Low Energy i Bluetooth Mesh

  • Ciekawa praca w ramach aplikacji mobilnej dla rozwiązań IoT
  • Praca z najnowszymi technologiami z obszaru aplikacji mobilnych
  • Możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia pośród najlepszych specjalistów z dziedziny aplikacji mobilnych
  • Możliwość długoterminowej współpracy - nie zatrudniamy „pod jeden projekt”
  • Praca w modelu hybrydowym
  • Elastyczne godziny pracy
  • Stabilna forma zatrudnienia – umowa o pracę lub B2B
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji
  • Profesjonalny rozwój zawodowy - możliwość ścieżki kariery na stanowiskach eksperckich technicznych, biznesowych i managerskich
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
  • Bezpośrednio na naszym kampusie w Krakowie: centrum medyczne iMed24, strefa rekreacyjna z basenem i siłownią, stołówka. Udogodnienia dla rowerzystów (stojaki, szatnie, rowerownie, stacja naprawcza), a dla tych, co do pracy docierają samochodem - naziemny i podziemny parking

Pracuj w Comarch