Product Owner

Numer referencyjny: PO/T
Kraków, Wrocław

Zadania, które na Ciebie czekają:

  • wykonywanie prac analitycznych w ramach projektów z obszaru Big Data
  • wprowadzanie nowych rozwiązań i zmian w architekturze
  • tworzenie strategii i wizji rozwoju produktów
  • zbieranie wymagań do nowych wersji produktów
  • współpraca z Zespołami Produkcji i Sprzedaży
  • wsparcie lub prowadzenie prezentacji u kluczowych Klientów

Od kandydatów oczekujemy:

  • dobrej znajomość zagadnień baz danych oraz/lub hurtowni danych
  • praktycznnej znajomości narzędzi typu ETL
  • doświadczenia/wiedzy dziedzinowej z branży Telco
  • ugruntowanego doświadczenia w pracy z systemami CRM lub Customer Care
  • wyższego wykształcenia
  • silnej motywacji do realizacji postawionych celów biznesowych
  • wysoko rozwiniętych kompetencji interpersonalnych
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego

Osobie zatrudnionej oferujemy:

  • inspirujące zadania w ramach współpracy z doświadczonym zespołem Product Managerów
  • nowe wyzwania wspierające rozwój zawodowy i podnoszące kwalifikacje
  • pracę na pełen etat w przyjaznej atmosferze, zatrudnienie strukturze sektora Telco
  • stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem
  • prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny)

PRODUCT OWNER