Zobacz podobne oferty

Product Owner

Numer referencyjny: PO/FSM
Lokalizacje:
Łódź

Jeżeli wykazujesz inicjatywę w podejmowaniu działań, cechuje cię dokładność oraz posiadasz umiejętności analityczne i techniczne, które pozwolą na współpracę z zespołami developerskimi, bądź analitykami dołącz do naszego łódzkiego zespołu jako Product Owner (Comarch FSM).

  • Wykształcenie wyższe - kierunek informatyka, telekomunikacja, matematyka
  • Minimum 2 letnie doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Dokładność i sumienność
  • Inicjatywa w podejmowanych działaniach
  • Wcześniejsze doświadczenie w rozwoju aplikacji mobilnych i webowych będzie dodatkowym atutem

TWOJE ZADANIA

  • Zarządzanie backlog’iem produktu - odwzorowanie wizji produktu oraz celów wyznaczonych przez Product Management w postaci wymagań funkcjonalnych
  • Współpraca z zespołem zarządzającym produktem, analitykami, UX/UI, zespołami developerskimi w przekształcaniu wysokopoziomowych wymagań w zrozumiałe user stories / przypadki użycia
  • Udział w implementacji wymagań funkcjonalnych oraz finalne akceptowanie dostarczanych funkcjonalności
  • Merytoryczne wsparcie zespołów marketingu, sprzedaży oraz konsultingu
  • Utrzymywanie stałych kontaktów z klientami (duże firmy telekomunikacyjne)
  • Udział w konferencjach branżowych

  • Rozwój własnego produktu o stabilnej pozycji na rynku międzynarodowym
  • Produkt oparty o najnowsze technologie (Kubernetes, Cloud, Java, Oracle, PostgreSQL, ElasticSearch, Kafka)
  • Różnorodne i ambitne projekty o charakterze międzynarodowym
  • Współpraca z najlepszymi specjalistami w sektorze Telekomunikacyjnym
  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz 14 ścieżek rozwoju zawodowego
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
  • Ciekawe zadania związane z najnowszymi technologiami i rozwiązania IT
  • Szansa nauki od najlepszych - w Comarch pracuje wielu specjalistów
  • Biuro w nowoczesnym budynku
  • Udogodnienia dla rowerzystów (stojaki, stacja naprawcza, zamykana rowerownia, prysznice i stojaki)
  • Dostęp do basenu, bilety do kina

Praca w IT w Łodzi