Zobacz podobne oferty

Product Manager (wszystko.pl)

Numer referencyjny: PM/E
Lokalizacje:
Kraków, Wrocław, Rzeszów
Doświadczenie:
Regular

Interesuje Cię branża e-commerce i chcesz wspólnie z nami rozwijać innowacyjny marketplace na polskim rynku? Koniecznie sprawdź naszą ofertę!

Podążając za najnowszymi trendami w e-handlu i wykorzystując doświadczenie technologiczne spółki Comarch - lidera branży informatycznej w Polsce, tworzymy portal, który łączy sprzedawców z klientami. Wszystko.pl to platforma e-commerce, która daje możliwość sprzedaży produktów każdemu, kto ma zarejestrowaną działalność gospodarczą. Na wszystko.pl, użytkownicy mogą kupić produkty we wszystkich kategoriach, a właściciele biznesów online sprzedają je bez ponoszenia dodatkowych kosztów (0% prowizji od sprzedaży).

Aktualnie do naszego zespołu wszystko.pl poszukujemy Product Managera, który pomoże nam w rozwoju współpracy z partnerami usług logistycznych oraz poprowadzi program lojalnościowy.

Nie zwlekaj, czekamy na Ciebie!

PROFIL PRACOWNIKA

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (kierownika lub właściciela produktu, biznesowego właściciela projektu) w obszarze komunikacji z partnerami biznesowymi
  • Umiejętność prowadzenia prezentacji
  • Komunikatywność
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Mile widziane doświadczenie z zakresu logistyki, programów lojalnościowych
  • Znajomość rynku e-commerce będzie dodatkowym atutem

TWOJE ZADANIA

  • Aktywny udział w kluczowym projekcie rozwoju nowego produktu e-commerce
  • Tworzenie strategii i wizji rozwoju produktów
  • Śledzenie trendów branżowych, analiza konkurencji i zmian na rynku e-commerce
  • Bliska współpraca z działami UX i analizy, z zespołem produkcji oraz innymi kluczowymi interesariuszami

  • Samodzielne stanowisko i ambitne zadania, możliwość realizacji nowych pomysłów
  • Praca w miłej atmosferze, dynamicznie rozwijającym się zespole
  • Szansa na rozwój zawodowy
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o zasięgu globalnym
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności

Poznajmy się