Zobacz podobne oferty

Product Manager (Trade Finance)

Numer referencyjny: PM/F
Lokalizacje:
Kraków, Katowice, Gliwice

Realizujemy projekty dla instytucji finansowych w Polsce, jak i na całym świecie. Oferujemy ciekawą pracę, w której będziesz miał realny wpływ na kształtowanie produktu kierowanego na międzynarodowe rynki – platformy internetowej Trade Finance. Jako Product Manager będziesz ściśle współpracował z zespołem konsultantów, marketingiem i zespołem produkcyjnym.
Jeśli masz doświadczenie w obszarze Trade Finance, a dodatkowo świetnie władasz językiem angielskim - nie czekaj, sprawdź ofertę i aplikuj już dziś!

PROFIL PRACOWNIKA

  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość produktów Trade Finance, w szczególności Inkaso, Akredytywy i Gwarancje
  • Swobodna komunikacja w języku angielskim
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Orientacja biznesowa, łatwość prezentacji produktowej
  • Umiejętność podejmowania decyzji oraz elastycznego reagowania na zmieniające się wymagania rynkowe
  • Mile widziana znajomość:
    • aplikacji bankowych, zarówno dla Klienta końcowego, jak i systemów backoffice
    • metodyk zwinnych

TWOJE ZADANIA

  • Tworzenie strategii i wizji rozwoju produktów
  • Analiza potrzeb rynkowych, konkurencji, trendów i wymagań klientów
  • Przygotowanie materiałów informacyjnych promujących produkt
  • Wsparcie rozwoju dokumentacji biznesowej i technicznej
  • Szkolenia produktowe w zakresie dotychczasowych oraz nowych funkcji
  •  Współpraca z zespołami:
    • produkcji w zakresie realizacji wizji produktu
    • projektantów w zakresie poprawy interfejsów użytkownika (UI/UX)
    • marketingu i sprzedaży, w zakresie dostarczania wiedzy o aplikacji i użytkownikach oraz przygotowywania oferty sprzedażowej

  • Ciekawa praca, w której będziesz miał realny wpływ na kształtowanie produktu, kierowanego na międzynarodowe rynki
  • Praca z globalnymi klientami poszukującymi innowacyjnych rozwiązań z zakresu Trade Finance
  • Współpraca i możliwość rozwoju razem z najlepszymi specjalistami z branży Finanse i Bankowość
  • Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem w oparciu o umowę o pracę
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, udział w imprezach integracyjnych
  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz 14 ścieżek rozwoju zawodowego
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia oraz inicjatywach dla lokalnych społeczności

Poznajmy się