Product Manager (platforma kredytowa)

Numer referencyjny: PDMK/F
Lokalizacje:
Kraków, Katowice, Warszawa

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy Kierownika Produktu - lidera, z solidną wiedzą branżową, który z łatwością identyfikuje potrzeby klientów i z pasją podchodzi do zarządzania produktem. Posiadasz doświadczenie w bankowości, a tematyka kredytowa nie ma przed Tobą tajemnic? Dołącz do naszego zespołu, gdzie innowacja spotyka się z obszarem finansów! Na co dzień tworzymy przełomowe rozwiązania, które wspierają zarządzanie procesami kredytowymi banków czy innych instytucji finansowych. Oferujemy pracę nad jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie produktów na rynku, a także możliwość rozwoju i realizacji własnych pomysłów.

Brzmi ciekawie? Dołącz do nas już dziś i kształtuj z nami przyszłość naszej autorskiej platformy finansowej! Do zobaczenia w Comarch!

PROFIL PRACOWNIKA

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum 3 letnie doświadczenie w bankowości/ instytucji finansowej, w obszarze kredytowym
  • Praktyczne doświadczenie z zakresu wdrażania produktów i usług bankowych/ finansowych
  • Znajomość rynku kredytowego w Polsce i EU z ukierunkowaniem na segment SME
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność, kreatywność i chęć podejmowania wyzwań
  • Mile widziana znajomość drugiego języka w stopniu komunikatywnym (np. francuski, niemiecki, arabski)

TWOJE ZADANIA

  • Udział w tworzeniu wizji i strategii rozwoju produktu
  • Analiza potrzeb rynkowych, konkurencji, trendów i wymagań klientów w obszarze rozwoju systemów kredytowych
  • Przygotowywanie strategii promocji produktu zgodnie z ogólną polityką marketingową firmy
  • Aktywne poszukiwanie możliwości zwiększenia sprzedaży produktu we współpracy z pracownikami działu sprzedaży
  • Współpraca z zespołem produkcyjnym w rozwijaniu produktu
  • Udział w konferencjach, prezentacje rozwiązania dla potencjalnych klientów

  • Udział w ciekawych, międzynarodowych projektach z branży finansów
  • Profesjonalny rozwój zawodowy - możliwość ścieżki kariery na stanowiskach eksperckich technicznych, biznesowych i managerskich
  • Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem – za nami 30 lat pełnych sukcesu w realizacji i wdrażaniu autorskich projektów informatycznych
  • Możliwość długoterminowej współpracy - nie zatrudniamy „pod jeden projekt”
  • Praca w doświadczonym zespole, nastawionym na dzielenie się wiedzą
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość pracy hybrydowej, po okresie wdrożenia (40% zdalnie, 60% z biura)
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, oparta na zaufaniu i wzajemnej pomocy
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia