Product Manager (bankowość korporacyjna)

Numer referencyjny: PM/F
Lokalizacje:
Kraków, Łódź, Wrocław

Comarch Corporate Banking to zaawansowany system bankowości internetowej, stworzony z myślą o klientach korporacyjnych i SME. Nasz system umożliwia budowanie zintegrowanego ekosystemu produktów i usług finansowych w ramach jednej, nowoczesnej platformy! Dzięki temu rozwiązaniu banki mogą oferować spersonalizowane, wielokanałowe doświadczenia, spełniając oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów biznesowych.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby z doświadczeniem w bankowości korporacyjnej, która przekształci wizję sukcesu produktu w rzeczywistość! Jesteś osobą otwartą, komunikatywną i wysoce zorientowaną na potrzeby klienta? Koniecznie sprawdź naszą ofertę i dołącz do sektora finansowego jako Product Manager! Oferujemy możliwość pogłębiania wiedzy merytorycznej z dziedziny bankowości i zdobycie nowego doświadczenia we współpracy z zespołami IT, consultingu, sprzedaży i marketingu.

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane finanse, bankowość, ekonomia i pokrewne)
  • Minimum 2 lata komercyjnego doświadczenia na stanowisku Kierownika Produktu lub podobnym
  • Doświadczenie w branży finansowej/bankowej/FinTech
  • Wiedza na temat rynku usług finansowych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, pozwalająca na swobodną komunikację (poziom B2/C1)
  • Zdolność podejmowania decyzji oraz elastycznego reagowania na zmieniające się wymagania rynkowe
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność, innowacyjność oraz orientacja biznesowa

TWOJE ZADANIA

  • Tworzenie strategii i wizji rozwoju produktu oraz jego prezentacja klientom
  • Śledzenie trendów rynkowych
  • Budowanie świadomości produktowej
  • Spotkania z klientami w kraju i zagranicą

  • Udział w międzynarodowych projektach realizowanych dla firm z sektora finansowego
  • Profesjonalny rozwój zawodowy - możliwość ścieżki kariery na stanowiskach eksperckich technicznych, biznesowych i managerskich
  • Elastyczne godziny pracy
  • Po okresie wdrożenia praca w modelu hybrydowym (w podziale 60% z biura, 40% zdalnie)
  • Możliwość długoterminowej współpracy - nie zatrudniamy „pod jeden projekt”
  • Stabilne zatrudnienie – za nami ponad 30 lat pełnych sukcesu w realizacji i wdrażaniu autorskich projektów informatycznych
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, oparta na zaufaniu i wzajemnej pomocy
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia

Poznajmy się