Zobacz podobne oferty

Pracownik pralni (Cracovia Training Center)

Numer referencyjny: PP/Cr
Lokalizacje:
Kraków
Mecenat Comarch nad MKS Cracovia trwa już 2002 r., a obecnie poszukujemy osoby do obsługi pralni klubu piłkarskiego. Nawiążemy współpracę z osobą szukającej stabilnego długoterminowego zatrudnienia, z pozytywnym nastawieniem do ludzi, komunikatywnej, bardzo odpowiedzialnej i skrupulatnej w wykonywaniu codziennych obowiązków. Mile widziana osoba, która swoje stanowisko pracy będzie traktować jak gospodarz, z starannym dbaniem o ład i porządek za powierzony sprzęt sportowy oraz urządzenia.

PROFIL PRACOWNIKA
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Otwartość na ludzi, komunikatywność, wysoka kultura osobista
  • Pozytywne nastawienie
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem
  • Odpowiedzialność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań

TWOJE ZADANIA
  • Obsługa wszystkich maszyn oraz sprzętów znajdujących się w pralni
  • Sortowanie, składanie i odkładanie sprzętu sportowego wg. określonej lokalizacji na pólkach
  • Pranie, suszenie, prasowanie zgodnie z specyfikacją danego materiału i użyciem odpowiednich środków chemicznych
  • Przygotowanie i zgłaszanie zapotrzebowania na zakup materiałów eksploatacyjnych do codziennej pracy
  • Odpowiedzialność za sprzęt sportowy zmagazynowany w pralni zawodników (1 drużyny Cracovii)
  • Przygotowanie sprzętu meczowego w oparciu o zapotrzebowanie zgłoszone przez Kierownika (1 drużyny Cracovii)
  • Zgłaszanie braków sprzętowych po meczu (1 drużyny Cracovii) do Logistyka - osoby odpowiedzialnej za zaopatrzenie
  • Kontrolowanie jakości sprzętu (meczowego, treningowego, wyjściowego) wymagającego drobnych napraw, uzupełnienia brandingu
  • Prowadzenie dziennika przekazywania zmiany i raportowanie adnotacjami najważniejszych zdarzeń
  • Cykliczna inwentaryzacja sprzętu (1 drużyny Cracovii) znajdującego się w pralni i magazynie sprzętu meczowego we współpracy z Kierownikiem (1 drużyny Cracovii) i Logistykiem
  • Inne obowiązki związane z działalnością pralni

  • Stabilne zatrudnienie w najstarszym klubie sportowym w Polsce
  • Szkolenie przed podjęciem pracy
  • Umowę zlecenie z perspektywą długoterminowego zatrudnienia po wysokim sezonie

Najstarszy klub sportowy w Polsce