Zobacz podobne oferty

PHP Developer

Numer referencyjny: PHP/U
Lokalizacje:
Kraków, Tarnów, Nowy Sącz
Doświadczenie:
Junior, Regular

Współczesne serwisy internetowe potrzebują technologii, która oferuje stabilność, szybkość i elastyczność. Takie cechy ma wiele języków programowania, ale jest jeden, który łamie wszelkie trendy rynkowe. Choć niepozorny ma wielkie możliwości i daje dużo frajdy - to PHP.
Dołącz do zespołu, który tworzy aplikacje z użyciem PHP i frameworków Symfony i Zend. Rozwijaj z nami zaawansowanego CMS-a  i narzędzie do marketing automation, wspierając rozwiązania open-source.
Dołącz do nas już dziś.

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne, mile widziani również studenci ostatnich lat
  • Bardzo dobra znajomość PHP
  • Dobra znajomość baz danych MySQL, znajomość MongoDB oraz przynajmniej jednego z wymienionych frameworków: Symfony, Zend Framework
  • Znajomość JavaScript, HTML5 i CSS3, jak również systemu kontroli wersji Git
  • Język angielski na poziomie umożliwiającym komunikację oraz rozumienie dokumentacji technicznej
  • Mile widziana znajomość:
    • NodeJS, AngularJS, Angular I/lub Vue.js
    • narzędzi do automatyzacji: Gulp, Grunt lub Webpack
    • dowolnego rozwiązania do Continuous Integration
    • wiedza dotycząca administracji serwerami

TWOJE ZADANIA

  • Tworzenie nowych serwisów i aplikacji internetowych, w tym systemów działających w chmurze
  • Integracja serwisów internetowych i systemów informatycznych
  • Rozwój autorskiego i zaawansowanego systemu CMS oraz innych aplikacji internetowych
  • Komunikacja ze zleceniodawcami, w tym pomoc w definiowaniu wymagań i wsparcie techniczne
  • Tworzenie dokumentacji

  • Udział w ciekawych projektach realizowanych dla Grupy Kapitałowej Comarch
  • Możliwość wpływu na stosowane technologie oraz architekturę aplikacji
  • Ciekawe zadania związane z najnowszymi technologiami i rozwiązania IT
  • Szansa nauki od najlepszych - w Comarch pracuje wielu specjalistów
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • Praca w modelu hybrydowym (po okresie wdrożenia)
  • Elastyczne godziny pracy
  • Dofinansowanie do szkoleń
  • Brak dress code'u
  • Kameralne pokoje, aneksy kuchenne z kawą i herbatą

Praca w IT w Krakowie