Zobacz podobne oferty

Młodszy specjalista ds. marketing automation

Numer referencyjny: MSDMA/U
Lokalizacje:
Kraków

Szukasz rozwoju w zakresie marketingu internetowego? Interesuje Cię obszar automatyzacji działań marketingowych? Świetnie! Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Poszukujemy osoby na stanowisko młodszego specjalisty ds. marketing automation. Nie masz jeszcze dużej wiedzy i doświadczenia w tym obszarze? Nic nie szkodzi, wszystkiego Cię nauczymy! Najważniejsza jest chęć rozwoju i zdobywania kompetencji w zakresie automatyzacji działań marketingowych! Zgłoś swoją aplikację już dzisiaj!

PROFIL PRACOWNIKA
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów kierunkowych
  • Zainteresowanie digital marketingiem, w szczególności jego automatyzacją
  • Język angielski na poziomie minimum B2
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Mile widziana praktyczna znajomość systemów do automatyzacji marketingu     (np. Salesmanago, Hubspot, Marketo, Emarsys, GetResponse) i CRM

TWOJE ZADANIA

  • Tworzenie wiadomości email i prostych kampanii wysyłkowych
  • Analizowanie i tworzenie raportów wysyłanych emaili oraz przeprowadzonych kampanii
  • Wykonywanie testów antyspamowych i optymalizacja wiadomości
  • Dbanie o formę bazy kontaktów
  • Dodawanie nowych formularzy do systemu marketing automation i testowanie poprawności działania
  • Przygotowanie plików i importowanie kontaktów z portali zewnętrznych do systemu
  • Aktualizowanie kalendarza wysyłek
  • Pomoc w segmentacji kontaktów
  • Raportowanie błędów i tasków przy użyciu JIRY

DLA CIEBIE

  • 8h tryb pracy w modelu hybrydowym
  • Indywidualny plan szkoleń i liczne ścieżki rozwoju zawodowego
  • Realny wpływ na rozwój obszaru marketing automation w sektorze oferującym rozwiązania IT dla dużych przedsiębiorstw
  • Prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Kryty basen na kampusie
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • Udział w imprezach integracyjnych i wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
  • Szansa nauki od najlepszych - w Comarch pracuje wielu specjalistów
  • Udogodnienia dla rowerzystów (stojaki, szatnie, rowerownie, stacja naprawcza), a dla tych, co do pracy docierają samochodem – naziemny i podziemny parking
  • Pyszna kawa z ekspresu

Praca w IT w Krakowie