Młodszy konsultant (systemy dla administracji publicznej)

Numer referencyjny: MKAT/A
Lokalizacje:
Kraków, Rzeszów, Tarnów
Doświadczenie:
Junior, Regular

Dedykowany zespół realizujący umowy dla ZUS poszukuje kandydata na stanowisko młodszego konsultanta asysty technicznej. Do Twoich obowiązków będzie należeć monitorowanie poprawności działania systemów oraz obsługa zgłoszeń.

Nie masz doświadczenia, ale chciałbyś rozpocząć swoją pierwszą pracę w IT? Jesteś na początku kariery w branży IT i nie boisz się wyzwań? To właśnie Ciebie szukamy!

Nie czekaj, sprawdź ofertę i aplikuj!

  • Wykształcenie wyższe magisterskie (mile widziane ekonomiczne, informatyczne, techniczne) lub studenci ostatniego roku studiów
  • Znajomość Excel i Word
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
  • Profesjonalne podejście do obowiązków – odpowiedzialność, rzetelność, terminowość
  • Zachowywanie ustalonych standardów jakości
  • Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy
  • Wysoka kultura osobista
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Mile widziana:
    • Znajomość narzędzia JIRA
    • Znajomość rozwiązań typu Wikipedia
    • Znajomość języka SQL

TWOJE ZADANIA

  • Monitorowanie poprawności działania systemów przy pomocy dedykowanych pulpitów i narzędzi
  • Koordynacja procesu rozwiązywania zgłoszeń zgodnie z istniejącymi procedurami
  • Obsługa zgłoszeń (rejestracja, aktualizacja zgłoszeń, eskalacje w przypadku przekroczenia terminów)

DLA CIEBIE

  • Możliwość pracy w modelu hybrydowym po okresie wdrożenia
  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz wiele ścieżek rozwoju zawodowego
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
  • Ciekawe zadania związane z najnowszymi technologiami i rozwiązaniami IT
  • Szansa nauki od najlepszych - w Comarch pracuje wielu specjalistów

Poznajmy się