Młodszy konsultant systemów ERP ds. księgowych

Numer referencyjny: MKSE/E
Kraków, Lublin

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne lub informatyczne (również studenci ostatnich lat)
  • dodatkowym atutem będzie znajomość w stopniu podstawowym zagadnień księgowych
  • znajomość zasad obsługi klienta
  • mile widziana znajomość systemów do zarządzania Comarch ERP Optima
  • znajomość oprogramowania Microsoft Office
  • znajomość Microsoft SQL Server będzie dodatkowym atutem
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • gotowość do wyjazdów służbowych
  • komunikatywność
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • umiejętność pracy w zespole

Zakres obowiązków:

  • zdalna pomoc Klientom w użytkowaniu oprogramowania przez konsultacje telefoniczne i emailowe
  • współtworzenie nowych funkcji: zbieranie oczekiwań, współprojektowanie, testowanie oprogramowania przed premierą
  • dzielenie się wiedzą (tworzenie materiałów edukacyjnych, szkolenie użytkowników)

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem
  • współpracę z doświadczonymi specjalistami
  • prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny)
  • indywidualnie dopasowany plan szkoleń dostępnych w ramach własnego centrum szkoleniowego Comarch – nasi pracownicy mają możliwość korzystania ze szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
  • okres wdrożeniowy dostosowany do potrzeb
  • różnorodne, ambitne zadania
  • spersonalizowany program rozwoju pracownika w ramach jednej z kilkunastu dostępnych ścieżek karier

MłODSZY KONSULTANT SYSTEMóW ERP DS. KSIęGOWYCH