Zobacz podobne oferty

Młodszy kierownik projektu IT

Numer referencyjny: JPM/F
Lokalizacje:
Kraków
Doświadczenie:
Junior

Poszukujemy odpowiedzialnej i proaktywnej osoby na stanowisko Młodszego kierownika projektu przy produkcji nowoczesnej aplikacji mobilnej dla klienta zagranicznego w obszarze bankowości. Jeśli pierwsze doświadczenia w roli Junior Project Managera masz już za sobą i chcesz rozwijać się dalej, a dodatkowowo interesujesz się branżą IT, sprawdź naszą ofertę.

  • Wykształcenie wyższe magisterskie (informatyczne, ekonomiczne lub pokrewne)
  • Doświadczenie w testowaniu pełniąc różne role, w tym doświadczenie zawodowe w prowadzeniu i/lub wsparciu projektów informatycznych
  • Praktyczna znajomość zagadnień związanych z prowadzeniem projektów IT
  • Doskonałe zdolności organizacyjne (organizacja czasu pracy, nadawanie priorytetów zadaniom, zdolność podejmowania decyzji)
  • Profesjonalne podejście do obowiązków – odpowiedzialność, rzetelność, terminowość i efektowność w działaniu
  • Dobra znajomość języka angielskiego (projekt dotyczy pracy z klientem zagranicznym)
  • Gotowość do przyswajania wiedzy i nowych umiejętności
  • Samodzielność oraz orientacja na cel
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów
  • Znajomość pakietu MS Office w stopniu zaawansowanym

TWOJE ZADANIA

  • Planowanie i realizacja projektów IT, w tym również testów systemów informatycznych;
  • Określanie celów i potrzebnych zasobów
  • Wprowadzanie usprawnień procedur
  • Tworzenie planu oraz harmonogramu projektu, monitorowanie, raportowanie kluczowych parametrów i postępu prac w projekcie
  • Praca z systemem do zarządzania projektami Jira
  • Koordynacja i organizacja prac w zespole, przypisywanie zadań oraz wyznaczanie kierunku działania
  • Budowanie oraz utrzymywanie relacji z interesariuszami projektu
  • Współpraca z doświadczonymi specjalistami realizującymi projekt

  • Duże możliwości rozwoju – zarówno kompetencji technicznych jak i dziedzinowych
  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz 14 ścieżek rozwoju zawodowego - możliwość zmiany roli/stanowiska i odkrycia nowych pasji i potencjału
  • Ciekawe zadania i wiele wyzwań w obszarze IT
  • Udział w dużych, międzynarodowych projektach rozpoznawalnych na rynku
  • Realny wpływ na prowadzone projekty i wytwarzane produkty, coraz mocniej kształtujące otaczającą nas rzeczywistość
  • Stabilna praca w odnoszącej światowe sukcesy polskiej firmie
  • Elastyczny czas pracy - praca w modelu hybrydowym po okresie wdrożenia
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia