Zobacz podobne oferty

Młodszy kierownik projektu IT (bankowość mobilna)

Numer referencyjny: MKP/F
Lokalizacje:
Kraków, Katowice, Lublin, Łódź, Warszawa, Gliwice, Rzeszów
Doświadczenie:
Junior

Posiadasz już pierwsze doświadczenie w prowadzeniu projektów IT, a zagadnienia takie jak Agile i Scrum nie są Ci obce? Dołącz do nas już dziś i rozwiń swoje umiejętności jako Junior Project Manager!  Na co dzień pracujemy w projektach rozwojowych systemu bankowości mobilnej dla klientów na całym świecie. Realizujemy zadania od projektowania, programowania, testowania aż do momentu wdrożenia systemu w oparciu o technologie chmurowe. Aplikuj teraz i pracuj razem z nami w jednej z największych firm IT w Polsce. Czekamy właśnie na Ciebie!

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki techniczne: informatyczne, finansowe lub pokrewne)
  • Podstawowa wiedza z zakresu szeroko pojętego IT
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów IT lub w pomocy przy ich realizacji
  • Znajomość:
    • zagadnień związanych z metodyką prowadzenia projektów informatycznych (Agile, Scrum)
    • języka angielskiego w stopniu umożliwiającym tworzenie i czytanie dokumentacji technicznej
    • pakietu MS Office
  • Zdolności organizacyjne (organizacja czasu pracy, zarządzanie czasem, nadawanie priorytetów zadaniom)
  • Komunikatywność oraz umiejętność budowania i utrzymywania relacji
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Dodatkowo mile widziane:
    • doświadczenie w pracy z JIRA oraz z Confluence

TWOJE ZADANIA

  • Wsparcie pracy Project Managera w prowadzeniu projektów wdrożeniowych i utrzymaniowych
  • Pomoc w zakresie tworzenia planu i harmonogramu projektu
  • Kontrola budżetu oraz identyfikacja ryzyk projektowych
  • Budowanie oraz utrzymywanie relacji z interesariuszami projektu
  • Identyfikacja problemów oraz przygotowywanie propozycji rozwiązań
  • Monitorowanie oraz bieżące raportowanie postępu prac w projekcie
  • Współpraca z doświadczonymi specjalistami realizującymi projekt

  • Udział w międzynarodowych projektach realizowanych dla firm z sektora finansowego
  • Możliwość długoterminowej współpracy - nie zatrudniamy „pod jeden projekt”
  • Praca w modelu hybrydowym (po okresie wdrożenia)
  • Elastyczne godziny pracy
  • Stabilna forma zatrudnienia – umowa o pracę lub B2B
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji
  • Profesjonalny rozwój zawodowy - możliwość ścieżki kariery na stanowiskach eksperckich technicznych, biznesowych i managerskich