Zobacz podobne oferty

Menadżer ds. podatkowych

Numer referencyjny: MP/Adm
Lokalizacje:
Kraków

Szukamy osoby, która wesprze nasz dział, w zakresie prowadzenia spraw podatkowych w Grupie Comarch, głównie w obszarze podatków CIT, VAT, WHT, a także cen transferowych. W skład Grupy wchodzą spółki Polskie i zagraniczne, prowadzące zróżnicowaną działalność: informatyczną, sportową, czy w zakresie ochrony zdrowia. Zapraszamy do aplikacji

PROFIL PRACOWNIKA

  • Wykształcenie ekonomiczne, finansowe lub prawnicze
  • Min. 2-3-letnie doświadczenie związane z samodzielnym doradztwem w zakresie prawa podatkowego lub prowadzeniem spraw podatkowych spółki
  • Mile widziane kwalifikacje doradcy podatkowego
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

TWOJE ZADANIA

  • Nadzorowanie pracy zespołu
  • Opiniowanie pod względem podatkowym transakcji zawieranych w Grupie Comarch (spółki Polskie i zagraniczne, zróżnicowana działalność)
  • Przygotowywanie pism urzędowych w sprawach podatkowych, dokumentacji na potrzeby postępowań podatkowych
  • Kontakty z doradcami z innych krajów
  • Przygotowywanie umów pomiędzy spółkami z Grupy Comarch

DLA CIEBIE

  • Stabilna praca w bardzo zgranym zespole
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i nabycia doświadczenia
  • Ciekawe i różnorodne wyzwania związane z szerokim zakresem działalności spółek Comarch
  • Po okresie wdrożenia – możliwość pracy w systemie hybrydowym
  • Elastyczne godziny pracy
  • Brak dress code’u
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej – dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Udogodnienia dla rowerzystów (stojaki, szatnie, rowerownie, stacja naprawcza), a dla tych, co do pracy docierają samochodem – naziemny i podziemny parking
  • Bezpośrednio na naszym kampusie: centrum medyczne iMed24, strefa rekreacyjna z basenem i siłownią, stołówka
  • Kameralne pokoje, brak gorących biurek (znajdziesz miejsce na paprotkę czy swój ulubiony kubek)
  • Karnety na całą rundę piłkarskiej ekstraklasy dla fanów Cracovii i ich rodzin, a także wejściówki na lodowisko

Praca w IT w Krakowie