Konsultant ze znajomością języka niemieckiego

Numer referencyjny: KN/pr
Kraków, Łódź, Warszawa

Profil pracownika:

  • wykształcenie wyższe (mile widziani również studenci ostatnich lat studiów)
  • dobra znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
  • znajomość języka angielskiego (mile widziana)
  • znajomość obsługi komputera w stopniu dobrym (MS Office, Internet, e-mail)
  • komunikatywność oraz dobra dykcja
  • sumienność, skrupulatność i odpowiedzialność
  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta lub chęć jego zdobycia

Zakres obowiązków:

  • wsparcie merytoryczne Klientów
  • komunikacja mailowa i telefoniczna
  • bieżąca pomoc i szkolenia Klientów w zakresie obsługi aplikacji Comarch
  • identyfikacja i rejestracja zgłoszeń w systemach zgłoszeniowych (kategoryzacja, wstępna analiza i realizacja określonej części zgłoszeń zgodnie z wytycznymi)
  • zarządzanie zgłoszeniami oraz incydentami zgodnie ze światowymi standardami IT
  • aktywna współpraca z pracownikami innych działów z regionu DACH

Nasza oferta:

  • udział w projektach międzynarodowych dla dużych korporacji
  • udział w ciekawych projektach realizowanych dla największych i najbardziej rozpoznawalnych marek na całym świecie
  • współpraca z doświadczonymi specjalistami
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stanowisko dostosowane do wiedzy i doświadczenia
  • perspektywa awansu zawodowego w kierunku zarządzającym, technicznym lub biznesowym
  • możliwość pogłębienia wiedzy i udział w specjalistycznych szkoleniach
  • prywatna opieka medyczna

KONSULTANT ZE ZNAJOMOśCIą JęZYKA NIEMIECKIEGO