Konsultant ds. wdrożeń (telekomunikacja)

Numer referencyjny: KWB/T
Bielsko-Biała, Gliwice, Katowice, Kraków, Poznań, Warszawa, Wrocław

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe informatyczne, telekomunikacyjne, matematyczne (w tym studenci ostatnich lat studiów)
  • znajomość środowisk Unix / Linux, z uwzględnieniem języka powłoki systemu (np. bash)
  • umiejętność pisania skryptów w środowisku Unix / Linux
  • znajomość relacyjnych baz danych i jezyków SQL, PL/SQL
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie oraz umiejętność czytania dokumentacji technicznej napisanej w języku angielskim
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • gotowość do odbywania podróży służbowych

Mile widziane:

  • znajomość zagadnień związanych z projektowaniem rozwiązań informatycznych i procesem ich wdrażania
  • doświadczenie w bezpośrednich kontaktach z klientem oraz obsłudze systemów zgłoszeniowych
  • doświadczenie w projektach wdrożeniowych systemów telekomunikacyjnych

Opis stanowiska:

  • udział w realizacji projektów wdrożeniowych dla operatorów telekomunikacyjnych (Europa, Ameryka Południowa, Azja)
  • analiza potrzeb i wymagań biznesowych klienta
  • konfigurowanie dostarczanego oprogramowania - pomoc przy dostosowywaniu systemu do wymagań i specyfiki klienta
  • przeprowadzanie testów integracyjnych i akceptacyjnych
  • sporządzanie dokumentacji wdrożeniowej
  • wsparcie techniczne/merytoryczne klientów i członków zespołu projektowego
  • bieżąca pomoc i szkolenia w zakresie obsługi danego systemu

Oferujemy:

  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • pracę przy nowych projektach dla czołowych telecomów na 4 kontynentach
  • indywidualny plan szkoleń (do wyboru katalog prawie 200 szkoleń) oraz możliwość certyfikacji według wybranej ścieżki
  • nowoczesne biuro i stanowisko pracy
  • elastyczne godziny pracy
  • bilety do kina/teatru/karnet na basen
  • opiekę mentora

KONSULTANT DS. WDROżEń (TELEKOMUNIKACJA)