Konsultant ds. wdrożeń (telekomunikacja)

Numer referencyjny: KWB/T
Gliwice, Kraków, Poznań, Warszawa, Wrocław

Zakres obowiązków:

  • Udział w realizacji projektów wdrożeniowych systemów informatycznych dla operatorów telekomunikacyjnych (głównie z Europy Zachodniej)
  • Analiza wymagań i potrzeb Klienta
  • Konfigurowanie systemów informatycznych zgodnie z wykonaną analizą
  • Zlecenie i obsługa zmian systemu wykonywanych przez działy produkcji
  • Wykonywanie testów funkcjonalnych wdrażanego rozwiązania
  • Wsparcie techniczne/merytoryczne Klienta w trakcie trwania projektu

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe telekomunikacyjne, informatyczne lub pokrewne (studenci ostatnich lat studiów mile widziani)
  • Doświadczenie we wdrażaniu systemów informatycznych
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Znajomość zasad pracy relacyjnych baz danych, języka SQL
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy w zespole
  • Znajomość oprogramowania Microsoft Office

Dodatkowym atutem będzie:

  • Umiejętność pisania skryptów konfiguracyjnych i instalacyjnych
  • Znajomość obsługi repozytorium kodu
  • Praktyczne doświadczenie w modelowaniu procesów biznesowych
  • Doświadczenie w bezpośrednich kontaktach z klientem oraz obsłudze systemu zgłoszeniowego

Oferujemy:

  • Różnorodne i ambitne projekty o charakterze międzynarodowym
  • Współpracę z najlepszymi specjalistami w sektorze Telekomunikacyjnym
  • Praktyczne uczestnictwo w wytwarzaniu oprogramowania w metodyce AGILE / SCRUM
  • Prywatną opiekę medyczną, karnet na rozwój pasji sportowych
  • Pakiet szkoleń technicznych oraz miękkich, certyfikacje, konferencje
  • Kontakt z najnowszymi technologiami i rozwiązaniami IT
  • Możliwość dynamicznego rozwoju kariery w wybranym profilu zawodowym
  • Wysokiej jakości narzędzia pracy
  • Długofalową współpracę i atrakcyjne warunki finansowe zależne od Twoich kwalifikacji

KONSULTANT DS. WDROżEń (TELEKOMUNIKACJA)