Zobacz podobne oferty

Konsultant ds. wdrożeń (e⁠-⁠Zdrowie)

Numer referencyjny: KW/eZ
Lokalizacje:
Kraków

Branża e-Zdrowie daje nieograniczone możliwości rozwoju nie tylko, dla osób związanych z IT (programistów, architektów systemów informatycznych, specjalistów ds. cyberbezpieczeństwa), ale także dla specjalistów ds. sprzedaży, konsultantów czy analityków.
Interesujesz się zagadnieniami z zakresu telemedycyny? Chcesz zobaczyć, jak wygląda początek nowego projektu? Nie boisz się wyzwań? Jeśli tak, to świetnie się składa!
W Comarch startujemy z nowym projektem. Staramy się, by rozwiązania dla telemedycyny nie były jedynie futurystyczną wizją, a stały się normalnością. Jeśli chcesz razem z nami być odpowiedzialnym za powstanie innowacyjnej platformy telemedycznej, nie czekaj! Sprawdź szczegóły oferty i dołącz do nas!

  • Wykształcenie wyższe (preferowane informatyczne, ekonomiczne)
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy w zespole
  • Znajomość języka angielskiego
  • Komunikatywność i wysoka kultura osobista
  • Kreatywność
  • Dyspozycyjność
  • Gotowość do wyjazdów służbowych krajowych oraz zagranicznych
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Dodatkowe atuty:
    • znajomość metodologii zarządzania projektami (PRINCE2, PMI, AGILE) poparte certyfikatami
    • doświadczenie we wdrażaniu systemów informatycznych, szczególnie w branży medycznej

TWOJE ZADANIA
  • Analiza potrzeb klienta
  • Przygotowanie dokumentacji projektowej
  • Planowanie i realizacja projektu
  • Rozliczenie projektów
  • Wykonywanie prac wdrożeniowych obejmujących przygotowanie urządzeń oraz aplikacji
  • Prowadzenie projektów wdrożeniowych zgodnie z wymaganiami klienta oraz specyfikacją
  • Przeprowadzenie testów akceptacyjnych z klientem
  • Przygotowywanie materiałów i prowadzenie szkoleń w zakresie obsługi systemu
  • Wsparcie techniczne/merytoryczne klientów

  • Nowe wyzwania wspierające rozwój zawodowy i podnoszące kwalifikacje
  • Stabilna formę zatrudnienia i atrakcyjne warunki finansowe
  • Możliwość pracy z najnowszymi technologiami
  • Przyjazna atmosfera pracy w ambitnym i profesjonalnym zespole
  • Prywatna opieka medyczna (również dla członków rodziny)
  • Udogodnienia dla rowerzystów (stojaki, szatnie, rowerownie, stacja naprawcza), a dla tych, co do pracy docierają samochodem – naziemny i podziemny parking
  • Bezpośrednio na naszym kampusie: centrum medyczne iMed24, strefa rekreacyjna, z basenem i siłownią, stołówka

Zobacz, jak wygląda praca w branży E-Zdrowie