Zobacz podobne oferty

Konsultant ds. wdrożeń (Cybersecurity)

Numer referencyjny: KW/F
Lokalizacje:
Kraków, Katowice, Kielce
Doświadczenie:
Junior, Regular
Dzięki produktom z obszaru Cybersecurity zapewniamy bezpieczeństwo systemów informatycznych dla naszych klientów oraz zabezpieczamy realizację transakcji dla systemów finansowych, bankowości, lojalności.

Myślisz analitycznie, grasz zespołowo i sumiennie podchodzisz do swoich obowiązków? Aplikuj do nas na stanowisko Inżyniera asysty technicznej. Poszukujemy osób ze znajomością środowiska Linux oraz baz danych, które świetnie odnajdują się w różnorodnych zadaniach związanych z tworzeniem, wdrażaniem oraz utrzymaniem systemów związanych z bezpieczeństwem. Jeśli zależy Ci na rozwoju zawodowym i pogłębieniu kompetencji – aplikuj już dziś!

  • Wykształcenie wyższe o kierunku informatycznym lub pokrewnym (mile widziani również studenci ostatnich lat)
  • Praktyczne doświadczenie z systemami operacyjnymi Linux (np. Ubuntu, Red Hat/RHEL, CentOS)
  • Podstawowa wiedza z zakresu zagadnień związanych z wirtualizacją/ konteneryzacją serwerów (Docker) i sieciami LAN
  • Znajomość:
    • Git
    • koncepcji Continuos Integration / Continuous Delivery
    • podstaw SQL i baz danych
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym
  • Umiejętność analitycznego i logicznego myślenia
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
  • Dokładność i sumienność
  • Mile widziana znajomość:
    • narzędzi do automatyzacji - Ansible, Chef, Jenkins, GitLab itp.
    • języków skryptowych python, bash.
    • serwerów Apache, Tomcat, JBoss
    • serwerów baz danych SQL- PostgreSQL, Oracle
    • zagadnień orkiestracji kontenerów (Kubernetes)
    • zagadnień DevOps
    • zagadnień bezpieczeństwa, szyfrowania, hardeningu serwerów
    • oraz doświadczenie z platformami chmurowymi tj. AWS, Azure, Google Cloud

TWOJE ZADANIA

  • Udział w realizacji projektów wdrożeniowych i utrzymań systemów - wykonywanie prac technicznych, serwisowych, instalacyjnych oraz konfiguracyjnych
  • Dostosowywanie/ konfigurowanie systemów do wymagań i specyfiki Klienta
  • Wsparcie techniczne i merytoryczne Klientów Comarch
  • Obsługa zgłoszeń serwisowych
  • Przygotowywanie materiałów i prowadzenie szkoleń w zakresie obsługi systemu
  • Tworzenie dokumentacji systemu

DLA CIEBIE

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Udział w międzynarodowych projektach dla dużych korporacji, banków oraz instytucji finansowych i ubezpieczeniowych
  • Ciekawe zadania związane z najnowszymi technologiami i rozwiązaniami IT
  • Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem
  • Praca w modelu hybrydowym po okresie wdrożenia
  • Elastyczne godziny pracy
  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz wiele ścieżek rozwoju zawodowego
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia

Praca w IT w Krakowie