Zobacz podobne oferty

Konsultant ds. rozwiązań biznesowych - ICT Pre⁠-⁠sales

Numer referencyjny: KRBP/U
Lokalizacje:
Kraków, Katowice
Doświadczenie:
Regular
Chcesz rozwijać swoją karierę jako konsultant rozwiązań IT i inżynier wsparcia sprzedaży systemów data center, usług cloud computing oraz profesjonalnych usług IT? Interesują Cię nowe technologie ze świata serwerów, sieci komputerowych i cyberbezpieczeństwa? Chcesz brać aktywny udział w sprzedaży takich rozwiązań do klientów? Interesuje Cię praca w międzynarodowym środowisku? Jeśli odpowiedź brzmi TAK – dołącz do nas!

Jesteśmy doświadczonym zespołem pre-sales, odpowiedzialnym za współpracę z klientami z całego świata. Wspieramy rozwój biznesu ICT we współpracy z zespołami aplikacyjnymi oferując unikalne rozwiązania informatyczne oparte o najnowsze technologie.

Brzmi ciekawie? Nie czekaj dłużej! Aplikuj!

  • Wykształcenie wyższe na kierunku informatycznym lub pokrewnym
  • Ogólna znajomość rynku IT oraz rozwiązań z obszaru infrastruktury IT (rozwiązania serwerowe, sieci teleinformatyczne, systemy bezpieczeństwa, wirtualizacja itp.)
  • Ogólna znajomość zagadnień i rozwiązań chmurowych
  • Umiejętność tworzenia i prowadzenia prezentacji biznesowych
  • Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji techniczno-sprzedażowych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca codzienny kontakt z klientami, współpracę z zagranicznymi zespołami Comarch oraz tworzenie dokumentacji biznesowej
  • Znajomość drugiego języka obcego będzie dodatkowym atutem
  • Wysoka samodyscyplina i efektywna organizacja pracy, umiejętność działania pod presją czasu
  • Umiejętność analitycznego myślenia i nastawienie na rozwiązywanie problemów
  • Kreatywność, samodzielność
  • Komunikatywność i umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów
  • Gotowość do zagranicznych wyjazdów służbowych

TWOJE ZADANIA

  • Analiza wymagań klientów w zakresie usług data center i zarządzania środowiskiem IT
  • Tworzenie ofert produktowych w obszarze data center, cloud i profesjonalnych usług IT
  • Analiza rynku pod kątem dostępnych rozwiązań sprzętowych i aplikacyjnych
  • Tworzenie i prowadzenie prezentacji produktowych
  • Spotkania biznesowe z klientami w modelu on-line i on-site
  • Merytoryczne wsparcie negocjacji handlowych w obszarze rozwiązań infrastruktury IT
  • Tworzenie umów handlowych we współpracy z działem handlowym i prawnym
  • Współudział w planowaniu rozwoju produktów i usług
  • Współtworzenie kampanii promujących ofertę Comarch ICT
  • Udział oraz reprezentacja firmy podczas konferencji branżowych

  • Praca w doświadczonym i dynamicznie rozwijającym się zespole pre-sales
  • Przyjazna atmosfera i stabilne zatrudnienie
  • Możliwość poznania nowoczesnych rozwiązań w obszarze infrastruktury IT (m.in. data center, usług cloud computing)
  • Współpraca z najlepszymi specjalistami
  • Uczestnictwo w międzynarodowych projektach
  • Szansa rozwoju kariery na rynkach zagranicznych
  • Praca w modelu hybrydowym (po okresie wdrożenia)
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Możliwość udziału w szkoleniach branżowych dopasowanych do preferowanej ścieżki kariery

Praca w IT w Krakowie