Zobacz podobne oferty

Oferta promowana

Konsultant asysty technicznej ze znajomością języka francuskiego

Numer referencyjny: KAF/U
Lokalizacje:
Kraków
Doświadczenie:
Junior, Regular

Pracując na stanowisku konsultanta asysty technicznej, będziesz zajmować się obsługą zgłoszeń klientów francuskojęzycznych. Poszukujemy komunikatywnych osób, które chcą pracować na pograniczu IT i biznesu. Dodatkowo docenimy dobrą znajomość języka angielskiego. Nie czekaj! Aplikuj teraz!

PROFIL PRACOWNIKA

  • Bardzo dobra znajomość języka francuskiego
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
  • Znajomość obsługi komputera w stopniu dobrym (MS Office, Internet, e-mail)
  • Komunikatywność oraz dobra dykcja
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta lub chęć jego zdobycia

TWOJE ZADANIA

  • Wsparcie techniczne i merytoryczne klientów polskich i zagranicznych (obsługa zgłoszeń mailowych i telefonicznych – praca w systemie JIRA)
  • Udział w podłączeniach firm do platformy Comarch EDI
  • Bieżąca pomoc i szkolenia w zakresie obsługi aplikacji Comarch EDI i ECM
  • Praca stacjonarna w dni robocze, w trybie zmianowym w godz. 7:00-20:00

  • Stabilne zatrudnienie w spółce z polskim kapitałem w oparciu o umowę o pracę
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Darmowy dostęp do kompleksu rekreacyjnego (basen, siłownia, sauna)
  • Udział w realizacji międzynarodowych projektów dla firm z branży
    Retail / FMCG / Logistyka / Motoryzacja zgodnie z międzynarodowymi standardami
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • Udogodnienia dla rowerzystów (stojaki, szatnie, rowerownie, stacja naprawcza), a dla tych, co do pracy docierają samochodem – naziemny i podziemny parking
  • Bezpośrednio na naszym kampusie: centrum medyczne iMed24, strefa rekreacyjna, z basenem i siłownią, stołówka
  • Karnety na całą rundę piłkarskiej ekstraklasy dla fanów Cracovii i ich rodzin,
    a także wejściówki na lodowisko
  • Dofinansowanie do szkoleń
  • Brak dress code’u
  • Kameralne pokoje, aneksy kuchenne z kawą i herbatą

Poznajmy się