Zobacz podobne oferty

Konsultant asysty technicznej (wszystko.pl)

Numer referencyjny: KAT/E
Lokalizacje:
Kraków

Nie boisz się wyzwań? Interesuje cię świat e-commerce? Jeżeli tak, to szukamy właśnie Ciebie! Aktualnie do zespołu wszystko.pl, poszukujemy osób do obsługi klienta na naszej platformie wszystko.pl. Jeżeli interesujesz się branżą e-commerce i jesteś osobą komunikatywną, to praca czeka właśnie na Ciebie. A jeśli do tego wszystkiego kupujesz więcej online niż offline, to znaczy, że jesteśmy po tej samej stronie mocy.

Nie czekaj, aplikuj już dziś!

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ekonomiczne lub handlowe)
  • Doświadczenie w pracy z klientem
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność:
    • analitycznego myślenia
    • nawiązywania kontaktów, budowania długotrwałej relacji z Klientem
  • Systematyczność w działaniu
  • Zaangażowanie i wysoka kultura osobista

TWOJE ZADANIA

  • Konsultacje merytoryczne i techniczne dla klientów
  • Bieżąca pomoc dla naszych klientów
  • Szkolenia w zakresie obsługi systemu
  • Nadzór nad realizacją zgłoszeń błędów i zmian
  • Współpraca z innymi działami firmy
  • Utrzymywanie dobrych relacji z klientami
  • Wsparcie zespołu konsultingowego w rozwijaniu platformy
  • Ustalanie oczekiwań i wymagań klienta odnośnie rozwijanych produktów

  • Praca w modelu hybrydowym po okresie wdrożenia (60% stacjonarnie, 40% zdalnie)
  • Elastyczne godziny pracy
  • Brak dress code’u
  • Kameralne pokoje, aneksy kuchenne z kawą i herbatą
  • Szansa nauki od najlepszych - w Comarch pracuje wielu specjalistów
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Bezpośrednio na naszym kampusie: centrum medyczne iMed24, strefa rekreacyjna z basenem i siłownią, stołówka
  • Udogodnienia dla rowerzystów (stojaki, szatnie, rowerownie, stacja naprawcza), a dla tych, co do pracy docierają samochodem – naziemny i podziemny parking
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • Udział w imprezach integracyjnych i wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności

Praca w IT w Krakowie