Zobacz podobne oferty

Konsultant asysty technicznej

Numer referencyjny: KAT/E
Lokalizacje:
Kraków
Doświadczenie:
Junior, Regular
W ramach sektora ERP pracujemy m.in. nad rozwiązaniami Comarch Cloud (usługa oferująca inteligentne i uniwersalne rozwiązania chmurowe dla firm, w tym Backup oraz Systemy ERP w modelu chmurowym) oraz Comarch TNA (nowoczesny system rejestracji czasu pracy działający w oparciu o urządzenia IoT).
Aktualnie do naszego zespołu asysty technicznej poszukujemy osoby, która odpowiedzialna będzie za wsparcie użytkowników naszego oprogramowania. Jeśli chcesz rozpocząć karierę w branży IT i dobrze czujesz się w kontakcie z klientem - nie czekaj, sprawdź ofertę i aplikuj!

  • Wykształcenie wyższe kierunków informatycznych lub pokrewne (mile widziani również studenci ostatnich lat)
  • Znajomość MS Office
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
  • Profesjonalne podejście do obowiązków – odpowiedzialność, rzetelność, terminowość
  • Mile widziana znajomość:
    • podstaw programowania, testowania lub baz danych
    • języków obcych (angielskiego, francuskiego lub niemieckiego)

TWOJE ZADANIA

  • Obsługa zgłoszeń (rejestracja, aktualizacja zgłoszeń, eskalacje w przypadku przekroczenia terminów) oraz koordynacja procesu rozwiązywania zgłoszeń
  • Monitorowanie poprawności działania aplikacji i usług Chmury Comarch

DLA CIEBIE

  • Świetnie wyposażone miejsce pracy
  • Praca w modelu hybrydowym (po okresie wdrożenia)
  • Indywidualny plan szkoleń
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach
  • Ciekawe zadania związane z najnowszymi technologiami i rozwiązania IT
  • Szansa nauki od najlepszych - w Comarch pracuje wielu specjalistów

Poznajmy się