Zobacz podobne oferty

Kierownik Produktu - CyberSecurity

Numer referencyjny: KP/F
Lokalizacje:
Kraków, Warszawa, Kielce

Szukasz stanowiska pełnego wyzwań? Chcesz kreować nowe pomysły na produkt, jego promocję i sprzedaż? Potrafisz inspirować innych do działania?
Jeśli tak, to koniecznie sprawdź naszą ofertę. Szukamy Product Managera - osoby odpowiedzialnej za zarządzanie rozwojem innowacyjnych produktów związanych z bezpieczeństwem produktów, zapewniających bezpieczne uwierzytelnienie oparte na ocenie ryzyka. Jeśli potrafisz stworzyć wizję produktu, umiesz przekuć ją na roadmapę, robisz świetne prezentacje produktów i chcesz poznać rozwiązania Cyber Security przeczytaj poniższą ofertę i złóż swoją aplikację.

  • Wykształcenie wyższe informatyczne, ekonomiczne lub związane z cyberbezpieczeństwem
  • Doświadczenie na stanowisku Kierownika Produktu lub na stanowiskach związanych z zarządzaniem rozwoju produktów informatycznych
  • Znajomość zagadnień z dziedziny bezpieczeństwem systemów informatycznych, identyfikacji, metod uwierzytelniania, autoryzacji, uwierzytelnienia wieloskładnikowego (MFA), OAuth 2 / OIDC
  • Dodatkową zaletą będzie znajomości systemu Keycloak lub innych systemów IAM
  • Umiejętność zarządzania cyklami życia produktu
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel), JIRA, Atlassian Confluence
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)
  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne we współpracy z klientami
  • Umiejętność prowadzenia prezentacji produktowych
  • Łatwość nawiązywania kontaktów biznesowych, wysokie zdolności interpersonalne
  • Dyspozycyjność w zakresie wyjazdów służbowych (także zagranicznych)

TWOJE ZADANIA

  • Tworzenie wizji i strategii rozwoju produktów
  • Analiza: potrzeb rynkowych, trendów i wymagań klientów, konkurencji
  • Wsparcie użytkowników w wykorzystywaniu aktualnych i nowych funkcji produktu
  • Tworzenie materiałów marketingowych i produktowych
  • Praca nad dokumentacją biznesową i techniczną
  • Rozwój produktu we współpracy z zespołami programistycznymi i zespołami sprzedaży

DLA CIEBIE

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Udział w międzynarodowych projektach dla dużych korporacji, instytucji finansowych, ubezpieczeniowych, banków
  • Ciekawe zadania związane z najnowszymi technologiami i rozwiązania IT
  • Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem
  • Praca w modelu hybrydowym, elastyczne godziny pracy
  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz wiele ścieżek rozwoju zawodowego
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • Możliwość wykupienia karty Multisport
  • Bezpośrednio na naszym krakowskim kampusie: centrum medyczne iMed24, strefa rekreacyjna z basenem i siłownią, stołówka, parking dla pracowników firmy, rowerownia

Poznajmy się