Zobacz podobne oferty

Kierownik ds. rozwoju biznesu (Finance Connect)

Numer referencyjny: KRB/F
Lokalizacje:
Kraków, Katowice

Finance Connect  to innowacyjna firma technologiczna należąca do Grupy Kapitałowej Comarch łącząca dostawców usług finansowych z użytkownikami systemów ERP oraz platform e-commerce. Naszą misją jest upraszczanie procesów w przedsiębiorstwach, poprzez automatyzację obsługi finansów.

Obecnie poszukujemy kierownika ds. rozwoju biznesu. Jeśli więc wiesz jak skutecznie prowadzić negocjacje handlowe oraz budować długofalowe relacje z klientem, to koniecznie sprawdź ofertę. Do Twoich obowiązków będzie należeć organizacja nowo powstającego centrum sprzedaży i obsługi klienta, szkolenie pracowników w zakresie technik sprzedaży oraz współpraca z działem marketingu. Brzmi interesująco ? Nie czekaj, aplikuj już dziś!

PROFIL PRACOWNIKA

  • Wykształcenie wyższe
  • Min. 2 lata doświadczenia w sprzedaży B2B
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem handlowym
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży usług finansowych
  • Bardzo dobre umiejętności  prezentacyjne i negocjacyjne
  • Dokładność, komunikatywność, umiejętność budowania relacji, asertywność
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego

TWOJE ZADANIA

  • Organizacja nowo powstającego centrum sprzedaży i obsługi klienta
  • Szkolenie i rozwój pracowników w zakresie technik sprzedaży i wysokiej jakości obsługi
  • Monitorowanie, zarządzanie i wspieranie podległych pracowników w realizacji założonego wyniku sprzedażowego
  • Współudział w tworzeniu budżetu, definiowanie miesięcznych celów dla zespołu
  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy w celu realizacji założonych celów
  • Tworzenie kampanii sprzedażowych we współpracy z marketingiem

DLA CIEBIE

  • Możliwość budowy działu sprzedaży w nowej spółce Comarch
  • Sprzedaż do istniejącej bazy klientów, użytkowników systemów Comarch ERP
  • Możliwości grupy kapitałowej Comarch i dynamikę działania startupu
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia

Poznajmy się