Zobacz podobne oferty

Key Account Manager (e⁠-⁠commerce)

Numer referencyjny: KAM/E
Lokalizacje:
Kraków, Katowice, Łódź, Warszawa, Wrocław
Doświadczenie:
Regular, Senior

Tworzymy nowoczesną platformę sprzedażową, dedykowaną wszystkim sprzedawcom w Polsce. Nasza platforma e-commerce wszystko.pl będzie dawała możliwość sprzedaży produktów każdemu, kto ma zarejestrowaną działalność gospodarczą. Podążając za najnowszymi trendami w e-handlu i wykorzystując doświadczenie technologiczne spółki Comarch - lidera branży informatycznej w Polsce, budujemy portal, który połączy sprzedawców z klientami.
Na naszej nowej platformie zakupowej, użytkownicy będą mogli kupić produkty we wszystkich kategoriach, a właściciele biznesów online będą je sprzedawać bez ponoszenia dodatkowych kosztów (0% prowizji od sprzedaży). Nie czekaj, sprawdź ofertę i aplikuj!

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ekonomiczne lub handlowe)
  • Doświadczenie w sprzedaży e-commerce
  • Minimum roczne doświadczenie w zarządzaniu kategorią produktową (mile widziana znajomość kategorii: moda i sport, zdrowie i uroda, sztuka/rozrywka/wydawnictwa)
  • Zdolności analityczne oraz umiejętność wyciągania wniosków, przedsiębiorczy sposób myślenia
  • "Lekkość" w nawiązywaniu kontaktów oraz zdolność do budowania długotrwałych relacji biznesowych
  • Umiejętność:
    • pracy w dynamicznie zmieniającym się środowisku
    • prowadzenia skutecznych negocjacji
  • Motywacja w realizacji wyznaczonych celów
  • Bardzo dobra znajomość środowiska MS Office (w szczególności Excel oraz Power Point)

TWOJE ZADANIA

  • Wyszukiwanie i aktywne pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych w obszarze e-commerce
  • Prowadzenie procesu wdrożenia pozyskanych partnerów do współpracy
  • Tworzenie i wdrażanie strategii dla powierzonych kategorii
  • Monitorowanie trendów rynkowych oraz działań konkurencji
  • Przygotowanie i wdrażanie efektywnego planu promocyjnego we współpracy z dostawcami
  • Budowanie długofalowych relacji biznesowych z kluczowymi dostawcami
  • Realizowanie celów sprzedażowych

  • Praca w trybie hybrydowym, z domu lub z biura, tak jak lubisz
  • Elastyczne godziny pracy
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji dostosowany do Twoich potrzeb
  • Inspirujące zadania w ramach współpracy z doświadczonym zespołem programistycznym

Poznajmy się