Zobacz podobne oferty

Key Account Manager

Numer referencyjny: KAM/pr
Lokalizacje:
Kraków, Warszawa
Doświadczenie:
Regular

Na stanowisko Key Account Managera szukamy osoby z doświadczeniem w obszarze B2B. Jeśli znasz specyfikę procesów sprzedażowych w branży IT, z łatwością odnajdujesz się w merytorycznej współpracy z klientami, masz silne umiejętności interpersonalne oraz biegle posługujesz się językiem angielskim – aplikuj już dziś!

Oferujemy pracę w modelu hybrydowym na pełny etat w jednym z naszych biur w Krakowie lub Warszawie, która pozwoli wykazać Ci się dotychczasową wiedzą i rozwinąć nowe umiejętności. Czeka na Ciebie zespół doświadczonych specjalistów oraz ekspertów w obszarze sprzedaży, pre-sales oraz marketingu.

PROFIL PRACOWNIKA

  • Wykształcenie wyższe - informatyczne lub ekonomiczne
  • Doświadczenie zawodowe i orientacja na karierę w rozwoju sprzedaży, zarządzaniu produktem lub consultingu
  • Biegła znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację biznesową (mile widziana znajomość innych języków obcych, np. niemieckiego, szwedzkiego, duńskiego lub norweskiego)
  • Doskonałe umiejętności prezentacyjne, zdolności interpersonalne, talent do budowania relacji z klientami
  • Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych
  • Prawo jazdy kat. B

TWOJE ZADANIA

  • Sprzedaż rozwiązań informatycznych z portfolio firmy
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów, rozwijanie nowych kanałów sprzedaży oraz kanałów partnerskich
  • Różnorodne działania sprzedażowe, doradztwo w zakresie rozwiązań technicznych, kontakt z klientem (w tym spotkania oraz obecność na targach i konferencjach)
  • Budowanie długofalowej współpracy z klientami
  • Identyfikowanie oczekiwań i potrzeb klientów
  • Rozumienie i stałe śledzenie trendów technologicznych oraz identyfikacja możliwości biznesowych

  • Szerokie możliwości networkingu (spotkania, konferencje) i budowania marki osobistej (również globalnie)
  • Współpraca z doświadczonymi specjalistami i możliwość kontaktu z najnowszymi trendami IT
  • Prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
  • Elastyczne godziny pracy
  • Praca w modelu hybrydowym (po okresie wdrożenia)

Poznajmy się