Junior DevOps / Administrator

Numer referencyjny: JD/T
Kraków, Poznań, Wrocław

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, preferowane informatyczne lub pokrewne (studenci ostatnich lat studiów mile widziani)
  • podstawowa znajomość sieci TCP/IP oraz zagadnień związanych z load balancingiem
  • podstawowa znajomość Linux i/lub Windows w stopniu umożliwiającym swobodną administrację systemami
  • podstawowa znajomość narzędzi typu SVN, GIT
  • dobra znajomość j. angielskiego
  • zaangażowanie, kreatywność, samodzielność
  • umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:

  • znajomość skryptowych języków programowania bash, python, perl
  • znajomość baz danych Oracle, Postgres
  • znajomość narzędzi konfiguracji automatycznej (Ansible, Chef, Puppet)
  • znajomość Jenkins
  • znajomość Docker
  • znajomość narzędzi monitorowania (Zabbix, Nagios, Icinga)

Obowiązki:

  • odpowiedzialność za wdrożenie oprogramowania w środowisku klienta
  • odpowiedzialność za utrzymywanie oraz budowanie środowisk wewnętrznych
  • aktywny udział w rozwiązywaniu problemów systemowych
  • rozwój skryptów i narzędzi monitorujących
  • koordynacja współpracy między zespołami deweloperskimi a administracyjnymi

Oferujemy:

  • pracę z wykorzystaniem nowych technologii
  • udział w ciekawych projektach realizowanych dla największych i najbardziej rozpoznawalnych marek na całym świecie
  • zapewniamy możliwość decydowania o warsztacie pracy, narzędziach, kierunkach rozwoju produktu
  • atrakcyjne wynagrodzenie, elastyczny czas pracy, szkolenia, ścieżkę rozwoju zawodowego
  • stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem
  • współpracę z doświadczonymi specjalistami
  • prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny)
  • indywidualny program rozwoju pracownika wraz z planem szkoleń

JUNIOR DEVOPS / ADMINISTRATOR