Zobacz podobne oferty

Inżynier uczenia maszynowego (R&D)

Numer referencyjny: IUM/F
Lokalizacje:
Kraków, Warszawa

Interesujesz się AI i Machine Learningiem? Masz kilkuletnie doświadczenie zawodowe w programowaniu w Python oraz we wdrażaniu modeli machine learnignowych na produkcji? Potrafisz dzielić się wiedzą? Jeśli tak, to ta oferta jest dla Ciebie!

Dołącz do nas jako Inżynier uczenia maszynowego i podejmij nowe wyzwania! Pracujemy przy projektach opartych na sztucznej inteligencji, które wykorzystując robotyzację i automatyzację procesów, wspierają instytucje finansowe w wykrywaniu prania brudnych pieniędzy i finansowania terroryzmu.

Nasz produkt oferujemy klientom na całym świecie. Jako zespół R&D, tworzymy także rozwiązania wzbogacające istniejące produkty o sztuczną inteligencję, podnosząc ich jakość i konkurencyjność na rynku. Wdrażamy rozwiązania wspierające działalność banków oraz instytucji finansowych. Wśród nich możemy wyróżnić m.in. AML i KYC. Realizujemy zadania od projektowania, programowania, testowania aż do momentu wdrożenia systemu.

  • Doświadczenie we wdrażaniu modeli machine learningowych na produkcji oraz ich monitorowaniu
  • Bardzo dobra znajomość:
    • znajomość języka programowania Python
    • metod uczenia maszynowego
    • algorytmów i struktur danych związanych z Machine Learning
    • bibliotek: pandas, numpy, sklearn,  xgboost, pytorch, tensorflow, keras, lightgbm, jax
    • uczenia nadzorowanego, nienadzorowanego, problemów regresji, klasyfikacji, modeli prostych (regresja liniowa, logistyczna) i umiejętność trenowania i ewaluowania modeli złożonych (ensemble drzewiaste (xgboost, lgbm) oraz sieci neuronowe)
    • tematyki Deep Learning
    • Natural Language Processing
    • cyklu życia modelu ML w procesie produkcyjnym
    • zagadnień z zakresu statystyki
  • Wiedza z zakresu przetwarzania danych
  • Umiejętność rozwiązywania problemów z obszaru ML, MLops, Data science oraz development
  • Wysokie zaangażowanie, proaktywność w podejmowaniu działań, umiejętność dzielenia się wiedzą
  • Mile widziane:
    • wiedza z zakresu baz danych oraz znajomość SQL
    • znajomość technologii i metod wizualizacji danych
    • zainteresowanie Robotic Process Automation
    • doświadczenie w obszarze AML/KYC

TWOJE ZADANIA

  • Prace badawczo-rozwojowe i eksperymentalne z zakresu Sztucznej Inteligencji i Uczenia Maszynowego
  • Projektowanie, testowanie, wdrażanie i utrzymywanie produktów opartych na modelach predykcyjnych, uczenia maszynowego oraz innych technikach analitycznych
  • Praca z językiem programowania Python w zakresie budowy algorytmów uczenia maszynowego
  • Śledzenie najnowszych trendów branżowych w obszarze Machine Learning/Artificial Intelligence
  • Współpraca z zespołami projektowymi

  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz 14 ścieżek rozwoju zawodowego
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • Przyjazna atmosfera pracy w małym zespole
  • Ciekawe zadania związane z najnowszymi technologiami i rozwiązaniami IT

Poznajmy się