Zobacz podobne oferty

Oferta promowana

Inżynier systemowy DevOps (eZdrowie)

Numer referencyjny: ISD/eZ
Lokalizacje:
Kraków

Dołączając do nas będziesz odpowiedzialny za tworzenie nowych rozwiązań medycznych w oparciu o technologie webowe oraz przyczynisz się do realnego podnoszenia standardu opieki medycznej. Chcesz by rozwiązania IT w medycynie przestały być wizją, a stały się normalnością? Sprawdź szczegóły oferty i aplikuj. Czekamy na Ciebie!

  • Wykształcenie wyższe techniczne (mile widziani studenci ostatnich lat)
  • Praktyczne doświadczenie w administracji systemami operacyjnymi Linux
  • Wiedza z zakresu:
    • konfiguracji i administracji serwerów WWW/serwerów aplikacyjnych/baz danych
    • kontenerów (Docker)
    • oprogramowania do zastosowań chmurowych
    • Kubernetes oraz automatyzacji pracy z wykorzystaniem IaC (Ansible, Terraform)
  • Angielski na poziomie pozwalającym na swobodne czytanie dokumentacji
  • Dodatkowo mile widziane:
    • znajomość architektury systemów rozproszonych,
    • doświadczenie programistyczne (np. Java, .Net, Go, Python)

TWOJE ZADANIA

  • Automatyzacja instalacji i konfiguracji środowisk
  • Praca nad procesami CI/CD
  • Wspomaganie procesu migracji aplikacji na środowiska chmurowe (Kubernetes, Helm, Ansible, Terraform)
  • Prace w projektach R&D (nowe technologie)
  • Przygotowywanie dokumentacji

  • Okazja do pracy z najnowszymi technologiami (min. Kubernetes, OpenShift)
  • Rozwijająca praca w zespole R&D
  • Elastyczne godziny pracy
  • Praca w modelu hybrydowym
  • Brak dress code'u
  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz 14 ścieżek rozwoju zawodowego
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • Ciekawe zadania związane z najnowszymi technologiami i rozwiązania IT

Zobacz, jak wygląda praca w branży E-Zdrowie