Zobacz podobne oferty

Inżynier systemowy / Administrator Jira

Numer referencyjny: AJ/U
Lokalizacje:
Rzeszów

Planujesz swój rozwój i karierę w branży IT? A może masz już doświadczenie jako Administrator IT i szukasz nowych wyzwań? Lubisz się uczyć i poznawać nowe technologie? Świetnie! Do naszego zespołu w Rzeszowie poszukujemy Inżyniera systemowego. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za administrację, konfigurację dodatków i tworzenie projektów w Jira oraz administrację na pozimie systemowym.

Brzmi interesująco? Sprawdź szczegóły oferty i aplikuj!

PROFIL PRACOWNIKA

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
  • Znajomość:
    • JIRA
    • podstaw konfiguracji systemu Linux
    • baz danych, w tym PostgreSQL
    • języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej
  • Gotowość do przyswajania wiedzy i nowych umiejętności
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy w zespole
  • Profesjonalne podejście do obowiązków – dobre umiejętności komunikacyjne oraz samodzielność
  • Mile widziana znajomość technologii/rozwiązań w obszarze: serwerów WWW (Apache, Nginx), Tomcat, Java, Groovy, SQL, Bash, Perl, AWK

 TWOJE ZADANIA
  • Administracja systemem JIRA oraz innymi systemami wewnętrznymi Comarch:
    • tworzenie projektów, zakładanie kont, dodawanie uprawnień itd.
    • tworzenie i modyfikacja workflow, automatyzacja
  • Administracja na poziomie systemowym:
    • baza danych, serwery www i aplikacyjne
    • monitoring
    • organizacja backupów
    • środowisko DRC
  • Dodatkowo możliwość rozwoju w kierunku programistycznym:
    • tworzenia pluginów do JIRA i innych systemów Comarch
    • tworzenia niezależnych rozwiązań wspierających development aplikacji

  • Szkolenie stanowiskowe w początkowym okresie pracy - przekażemy Ci naszą wiedzę i doświadczenie, abyś mógł/a komfortowo rozpocząć pracę i rozwijać swoje kompetencje
  • Szkolenia techniczne, możliwość podnoszenia kwalifikacji i zdobycia cennego doświadczenia w branży IT oraz indywidualny program rozwoju pracownika wraz z planem szkoleń i konferencji
  • Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem. Comarch nastawiony jest na nieprzerwany rozwój swoich produktów, oparty o szeroki portfel projektów
  • Ciekawe zadania związane z najnowszymi technologiami i rozwiązaniami IT
  • Realny wpływ na wybór narzędzi i kształt procesów wpływających na codzienną pracę
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Szansa nauki od najlepszych - w Comarch pracuje wielu specjalistów
  • Możliwość pracy w modelu hybrydowym, po okresie wdrożenia
  • Elastyczne godziny pracy
  • Przyjazna atmosfera i przestrzeń pracy bez open space’a i stanowisk „hot desk”

Zajrzyj na nasz blog