Zobacz podobne oferty

Inżynier systemowy

Numer referencyjny: IS/U
Lokalizacje:
Kraków, Katowice
Doświadczenie:
Regular, Senior

Do naszego krakowskiego zespołu poszukujemy inżynierów systemowych, dla których praca we wdrażaniu systemów lojalnościowych to nowe wyzwanie.
Nasz zespół jako II linia wsparcia, zapewnia obsługę klientów w Polsce, ale także za granicą.

Przekonaj się jak wyglądają systemy, które dostarczamy naszym klientom.
Zainteresowany? Nie czekaj, aplikuj!

  • Wykształcenie wyższe informatyczne (również studenci ostatnich lat)
  • Znajomość języka angielskiego oraz polskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • Praktyczne doświadczenie w obsłudze systemów operacyjnych Linux
  • Wiedza z zakresu konfiguracji i administracji serwerów i usług WWW (Apache, Tomcat, architektura klient – serwer itp.)
  • Mile widziana:
    • znajomość SQL, Bash, Perl, Python
    • umiejętność pracy w zespole
    • analityczne myślenie – będzie dodatkowym atutem
    • odpowiedzialność i terminowość wykonywania zadań
    • wysoka kultura osobista

TWOJE ZADANIA

  • Wsparcie I – szej linii w zakresie obsługi usług oferowanych klientom
  • Zapewnienie codziennej obsługi zgłoszeń w systemie ticketowym
  • Konfiguracja monitoringu systemów i aplikacji
  • Wdrażanie nowych wersji aplikacji
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Współtworzenie raportów z incydentów

  • Praca przy międzynarodowych projektach dla największych światowych marek (LG, Heathrow, BP)
  • Nowe wyzwania wspierające rozwój zawodowy i podnoszące kwalifikacje
  • Kontakt z najnowszymi technologiami i rozwiązaniami IT
  • Praca w młodym, a zarazem doświadczonym zespole, nastawionym na dzielenie się wiedzą
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • Udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
  • Praca w modelu hybrydowym (po okresie wdrożenia)
  • Elastyczne godziny pracy
  • Dofinansowanie do szkoleń
  • Brak dress code'u

Poznajmy się