Zobacz podobne oferty

Inżynier infrastruktury i procesów (DevOps)

Numer referencyjny: IIP/U
Lokalizacje:
Kraków, Katowice, Warszawa

LMC (Loyalty Marketing Cloud) to platforma chmurowa składająca się z aplikacji CLM (Comarch Loyalty Management), CCM (Comarch Campaign Management), RT/AI/ML (Reporting Module with Artificial Intelligence). Dzięki naszym rozwiązaniom, klienci mogą tworzyć spersonalizowany program lojalnościowy.

Posługując się naszym oprogramowaniem klient łączy się ze swoimi ulubionymi markami, a dodatkowo może dowolnie je modyfikować. Dzięki chmurze zaopatrujemy kontrahentów w wygodne i intuicyjne oprogramowanie, z którego korzystają użytkownicy na całym świecie!

Jeśli interesuje Cię praca przy nowoczesnym stack'u technologicznym, a realizacja projektów R&D w środowisku chmurowym to dla Ciebie wyzwanie, to nie czekaj.

Dołącz do naszego zespołu już dziś!

  • Wykształcenie wyższe informatyczne (lub studenci ostatnich lat)
  • Dobra znajomość języka angielskiego - pozwalająca na pracę z dokumentacją techniczną
  • Znajomość języków skryptowych (Bash, Ansible, Python)
  • Wiedza z zakresu zagadnień związanych z wirtualizacją serwerów i sieciami LAN
  • Znajomość IaaC (Terraform, CloudFormation)
  • Samodzielność i zaangażowanie
  • Umiejętność precyzyjnej komunikacji

TWOJE ZADANIA
  • Projektowanie, budowa i utrzymanie infrastruktury chmurowej
  • Instalacja, konfiguracja i administracja aplikacjami chmurowymi
  • Budowa i zarządzanie procesem CI/CD

DLA CIEBIE
  • Udział w projektach międzynarodowych dla dużych korporacji, w tym ściśle powiązanych z biznesem lotniczym, finansowym lub telekomunikacyjnym
  • Współpraca z doświadczonymi specjalistami z branży IT
  • Nowoczesne środowisko pracy
  • Możliwość pogłębienia wiedzy i udział w specjalistycznych szkoleniach
  • Stanowisko dostosowane do wiedzy i doświadczenia
  • Perspektywa awansu zawodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Zespół nastawiony na współpracę i wzajemną pomoc, w Comarch pracuje wielu doświadczonych specjalistów
  • Praca w modelu hybrydowym (po okresie wdrożenia)
  • Elastyczne godziny pracy
  • Dofinansowanie do szkoleń
  • Brak dress codu
  • Kameralne pokoje, aneksy kuchenne z kawą i herbatą

Poznajmy się