Inżynier I linii wsparcia

Numer referencyjny: IWS/U
Kraków

Opis stanowiska:
• diagnozowanie  i rozwiązywanie bieżących zgłoszeń serwisowych
• wsparcie techniczne klienta
• wykonywanie prac serwisowych, instalacyjnych oraz konfiguracyjnych
• naprawa sprzętu komputerowego

Wymagania:
• znajomość budowy i naprawy komputerów klasy PC oraz laptopów
• znajomość systemów operacyjnych z rodziny Windows (Windows XP, Vista, 7, 8)
• znajomość systemu Windows Server oraz Active Directory
• podstawowa znajomość tworzenia skryptów w środowisku Windows/Linux
• dobra organizacja pracy
• wysoka kultura osobista
• komunikatywność

Mile widziane:
• znajomość środowiska Linux
• znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem
• współpracę z doświadczonymi specjalistami
• prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny)
• indywidualny program rozwoju pracownika wraz z planem szkoleń

INżYNIER I LINII WSPARCIA