Zobacz podobne oferty

Inżynier DevOps (wszystko.pl)

Numer referencyjny: ID/E
Kraków, Bielsko-Biała, Lublin, Łódź, Warszawa, Wrocław, Rzeszów
Doświadczenie:
Junior, Regular

Interesuje Cię branża e-commerce i chcesz tworzyć wysoko skalowalne rozwiązania webowe? Koniecznie sprawdź naszą ofertę. Aktualnie do zespołu rozwoju aplikacji wszystko.pl poszukujemy Inżyniera systemowego - DevOps. Jeśli więc nie boisz się wyzwań, aplikuj i razem z nami pracuj nad rozwiązaniami z których będzie korzystać milion lub więcej użytkowników!

Nie czekaj, aplikuj już dziś!

PROFIL PRACOWNIKA

  • Wykształcenie wyższe
  • Bardzo dobra znajomość wzorców/styli architektonicznych
  • Zainteresowanie lub chęć rozwoju w wybranych technologiach: Elasticsearch; Nginx; Kafka; postgreSQL / mongoDB; Python; Kubernetes; Docker
  • Wiedza na temat procesu publikowania oprogramowania oraz jego automatyzacji wykorzystując popularne narzędzia dostępne na rynku (GitLab CI)
  • Umiejętność wyszukiwania rozwiązań, logicznego myślenia oraz podejmowania decyzji
  • Bardzo dobre zdolności komunikacyjne
  • Mile widziana znajomość:
    • wybranego języka programowania będzie dodatkowym atutem, preferowany język Python
    • tworzenia zapytań w SQL

TWOJE ZADANIA

  • Współudział w modernizacji istniejących rozwiązań
  • Automatyzacja instalacji i konfiguracji środowisk
  • Praca nad procesami CI/CD
  • Prace w projektach R&D (nowe technologie)
  • Przygotowywanie dokumentacji

  • Praca w rozwijającej się branży e-commerce i ciekawym projekcie
  • Nowe wyzwania wspierające rozwój zawodowy i podnoszące kwalifikacje
  • Inspirujące zadania w ramach współpracy z innymi zespołami
  • Dostęp i możliwość wykorzystania zasobów UX/UI, AI, Cloud
  • Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem o międzynarodowym zasięgu
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Kameralne pokoje, brak gorących biurek (znajdziesz miejsce na paprotkę czy swój ulubiony kubek)
  • Liczne imprezy okolicznościowe i wyjazdy integracyjne
  • Współzawodnictwo również w eventach sportowych
  • Hybrydowy tryb pracy po okresie wdrożenia