Inżynier DevOps ( ERP)

Numer referencyjny: ID/E
Lokalizacje:
Kraków
Doświadczenie:
Regular, Senior

Dołącz do zespołu tworzącego systemy ERP jako Inżynier DevOps!

Posiadasz bardzo dobrą znajomość systemu Linux na poziomie administratora lub zaawansowanego użytkownika? CI/CD to Twoje codzienne narzędzie pracy? Potrafisz korzystać z platformy Kubernetes? W takim razie szukamy właśnie Ciebie! Do Twoich obowiązków na stanowisku inżyniera w kulturze DevOps należeć będzie konfiguracja i utrzymanie środowiska Docker i Kubernetes, konfiguracja i utrzymanie procesów CI/CD oraz zarządzanie serwerami Linux.

  • Wykształcenie wyższe kierunków informatycznych lub pokrewne
  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku inżyniera w kulturze DevOps
  • Bardzo dobra znajomość systemu Linux
  • Doświadczenie w:
    • pracy z narzędziami Continuous Integration
    • konfigurowaniu środowiska Docker, Kubernetes
  • Znajomość baz danych

TWOJE ZADANIA

  • Konfiguracja, utrzymanie środowiska Docker, Kubernetes
  • Konfiguracja, utrzymanie procesów CI/CD
  • Rozwiązywanie problemów infrastrukturalnych w porozumieniu z inżynierami systemowymi
  • Wdrażanie nowych serwerów, zarządzanie serwerami Linux/ SQL Server

DLA CIEBIE

  • Elastyczne godziny pracy
  • Praca w modelu hybrydowym (60% z biura, 40% zdalnie)
  • Możliwość długoterminowej współpracy - nie zatrudniamy „pod jeden projekt”
  • Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem – za nami ponad 30 lat pełnych sukcesu w realizacji i wdrażaniu autorskich projektów informatycznych
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • Udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności

Dołącz do nas