Zobacz podobne oferty

Inżynier DevOps (bankowość internetowa)

Numer referencyjny: ID/F
Lokalizacje:
Kraków, Katowice, Łódź, Gliwice, Kielce
Doświadczenie:
Regular

Jesteś nastawiony na rozwój i lubisz nowe wyzwania? Znasz dobre praktyki DevOps, a najnowsze technologie to obszar, którym się pasjonujesz? Szukamy właśnie Ciebie! Oferujemy długofalową współpracę oraz możliwość rozwoju w międzynarodowych projektach, w najnowszych technologiach. Aplikuj już dziś i dołącz do naszego zespołu już dziś jako inżynier DevOps!

PROFIL PRACOWNIKA

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub techniczne
  • Znajomość:
    • praktyk/ zagadnień DevOps
    • technologii konteneryzacji (Docker)
    • Git
  • Praktyczne doświadczenie z systemami operacyjnymi Linux (np. Ubuntu, Red Hat/RHEL, CentOS)
  • Wiedza z zakresu:
    • konfiguracji i administracji serwerów WWW/ serwerów aplikacyjnych
    • baz danych
    • oprogramowania do zastosowań chmurowych Kubernetes
    • automatyzacji pracy z wykorzystaniem IaC (Terraform)
  • Wiedza na temat procesu publikowania oprogramowania oraz jego automatyzacji wykorzystując popularne narzędzia dostępne na rynku (GitLab CI, Jenkins)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Samodzielność i zaangażowanie
  • Chęć poszerzania wiedzy technologicznej
  • Mile widziane:
    • znajomość architektury systemów rozproszonych
    • doświadczenie programistyczne (np. Java, Python)
    • zainteresowanie lub chęć rozwoju w wybranych technologiach: Elasticsearch; Nginx; Kafka; Oracle
    • doświadczenie z platformami chmurowymi np. AWS

TWOJE ZADANIA

  • Konfiguracja/utrzymanie procesów (pipeline) CI/CD
  • Automatyzacja procesów instalacyjnych
  • Wykonywanie instalacji aplikacji i zestawianie środowisk chmurowych (Kubernetes, Helm, Terraform)
  • Przygotowywanie dokumentacji
  • Rozwój procesu dostarczania oprogramowania
  • Konfiguracja i utrzymanie monitoringu środowisk

  • Okazja do pracy z najnowszymi technologiami (min. Kubernetes, OpenShift)
  • Rozwijająca praca w zespole DevOps
  • Praca w branży bankowej w międzynarodowych projektach
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość pracy w modelu hybrydowym
  • Brak dress code'u
  • Przyjazna atmosfera pracy oparta na zaufaniu i wzajemnej pomocy
  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz wiele ścieżek rozwoju zawodowego
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia

Zajrzyj na nasz blog