Zobacz podobne oferty

Graphic Designer (wszystko.pl)

Numer referencyjny: GD/E
Lokalizacje:
Kraków

Kupujesz, sprzedajesz, licytujesz? Zapewne robisz co najmniej jedną z tych czynności online. Teraz potrzebujemy Ciebie, abyśmy mogli stworzyć nowy marketplace na polskim rynku – wszystko.pl.
Do naszego zespołu marketingu poszukujemy kreatywnego grafika, z głową pełną pomysłów, który zaprojektuje z nami lepszy e-commerce.
Czeka na Ciebie zgrany zespół, stabilne zatrudnienie oraz pełna wyzwań praca przy ambitnym projekcie z branży e-commerce.

PROFIL KANDYDATA

  • Udokumentowane doświadczenie poparte portfolio
  • Znajomości rozwiązań digitalowych oraz aktualnych trendów projektowania na potrzeby Internetu, znajomości trendów grafiki internetowej i reklamowej
  • Doświadczenie w pracy z brandbookiem marki
  • Znajomość programów graficznych z pakietu Adobe (Ilustrator, Photoshop, InDesign)
  • Bardzo dobra znajomość programu PowerPoint
  • Podstawowa umiejętność animacji lub chęć nauki zagadnień motion designu
  • Znajomość programów do webdesign (Adobe XD, Figma, Sketch)
  • Znajomość zagadnień z zakresu DTP
  • Mile widziane: montaż i techniczna obróbka krótkich materiałów wideo (YouTube, Instagram, Facebook)

TWOJE ZADANIA

  • Opracowywanie i tworzenie grafik internetowych - banerów, elementów graficznych strony, Landing Pages
  • Projekty newsletterów zewnętrznych i wewnętrznych
  • Oprawę graficzną raportów, prezentacji
  • Opracowywanie i tworzenie grafik na potrzeby mediów społecznościowych (Facebook, Instagram, LinkedIn) i reklam w Google Ads
  • Tworzeniu nowoczesnych projektów digitalowych (statyczne i animowane banery reklamowe, infografiki, kreacje do profili i kanałów w social mediach oraz przygotowanie layoutów do prezentacji w PowerPoint)
  • Opracowywanie projektów graficznych do reklamy outdoor
  • Tworzenie i przygotowywanie do druku materiałów reklamowych oraz materiałów o charakterze informacyjnym (kartki okolicznościowe, gadżety, ulotki, broszury)
  • Tworzenie prostych animacji graficznych (After Effect, Adobe Animate)
  • Podstawowa obróbka zdjęć (np. z eventów, konferencji)
  • Zapewnienie spójności szaty graficznej realizowanych projektów ze strategią marketingową i celami organizacji

  • Nowe wyzwania wspierające rozwój zawodowy i podnoszące kwalifikacje
  • Praca w młodym, ale doświadczonym zespole, nastawionym na dzielenie się wiedzą
  • Szkolenia i konferencje dla rozwoju pracowników
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Bezpośrednio na naszym kampusie: centrum medyczne iMed24, strefa rekreacyjna z basenem i siłownią, stołówka
  • Kameralne, kilkuosobowe pokoje, brak gorących biurek
  • Udogodnienia dla rowerzystów (stojaki, szatnie, rowerownie, stacja naprawcza), a dla tych, co do pracy docierają samochodem – naziemny i podziemny parking
  • Elastyczne godziny pracy i praca hybrydowa

Kandydatów ubiegających się o powyższe stanowisko prosimy o dołączenie do aplikacji portfolio.

Praca w IT w Krakowie