Zobacz podobne oferty

Golang Developer

Numer referencyjny: GD/E
Lokalizacje:
Kraków

Szukasz wyzwania wybiegającego poza typowy CRUD i chcesz zmierzyć się z  systemami rozproszonymi? Masz doświadczenie w pracy z bazami danych i chciałbyś poznać je od środka, zaimplementować kluczowe elementy i stworzyć nowy produkt? U nas to możliwe, w naszym zespole masz realny wpływ na decyzje architektoniczne. Wszystko to w języku Go, który możesz już znać lub nauczysz się go u nas.
Jeśli więc chcesz rozwijać się w przynajmniej dwóch z wymienionych aspektów: baz danych, systemów rozproszonych, parserów języków domenowych, implementacji standardowych protokołów aplikacyjnych i narzędzi integracyjnych, nie czekaj, sprawdź ofertę i aplikuj!

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne (zapraszamy także studentów ostatnich lat studiów informatycznych)
  • Min. roczne komercyjne doświadczenie w jednym z popularnych języków np. C, C++, Java, C#
  • Wiedza z zakresu baz danych
  • Wiedza z zakresu budowy i wdrażania systemów rozproszonych
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym tworzenie i czytanie dokumentacji technicznej
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziane doświadczenie w Go

TWOJE ZADANIA

  •  Rozwój oprogramowania Comarch pod kątem nowych wymagań klientów
  • Projektowanie rozwiązań programistycznych według wskazanych wymagań i opisu zadania
  • Przeprowadzanie testów developerskich oraz automatyzacja testów na wszystkich poziomach testowania
  • Sporządzanie dokumentacji oprogramowania

  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji dopasowany do Twoich potrzeb rozwojowych
  • Work life balance dzięki elastycznym godzinom pracy
  • Hybrydowy tryb pracy (po okresie wdrożenia)
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny

Dopiero rozpoczynasz przygodę z programowaniem?

Sprawdź nasz Staż IT - Projekty specjalne w języku Go i Aplikuj!

Praca w IT w Krakowie