Zobacz podobne oferty

Frontend / Angular Developer R&D

Numer referencyjny: FAD/U
Lokalizacje:
Kraków, Łódź, Warszawa
Doświadczenie:
Regular, Senior

Poszukujemy programistów Angular do zespołów R&D rozwijających autorskie systemy klasy CRM w architekturze chmurowej / mikroserwisowej.

Pracujemy na nowoczesnym stacku - Angular 12+, TypeScript, SCSS, Angular Seed. Architektura rozwijanych przez nas aplikacji (event-driven) zakłada natywne wykorzystanie usług chmurowych (cloud-agnostic PaaS), wysoką dostępność i skalowalność, podział domenowy (DDD) oraz wysokie pokrycie testami.

Więcej o produktach, które tworzymy - https://loyalty.comarch.com/

PROFIL PRACOWNIKA

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
  • Znajomość AngularJS, JavaScript, CSS, HTML, HTML5
  • Doświadczenie zawodowe jako programista Frontend / Angular - minimum 3 lata
  • Znajomość zagadnień związanych z debugging, performance tuning oraz monitorowaniem złożonych aplikacji webowych
  • Znajomość zagadnień “clean code”, wzorców projektowych, refaktoryzacji kodu, SSDLC
  • Dobra znajomość języka angielskiego pozwalającą na swobodne rozumienie i współtworzenie dokumentacji technicznej (cała formalna pisana komunikacja projektowa odbywa się w języku angielskim)
  • Mile widziane:
    • doświadczenie w pracy z systemami opartymi o architekturę mikroserwisową / rozproszoną
    • znajomość koncepcji związanych z mikro-frontendami / rozproszonymi aplikacjami frontendowymi

TWOJE ZADANIA
  • Implementacja nowych funkcjonalności, naprawa błędów oraz tworzenie testów jednostkowych i integracyjnych wytwarzanego oprogramowania w ~5 osobowym zespole programistycznym pracującym w metodyce zwinnej (Agile)
  • Współpraca z zespołami analizy biznesowej, QA, Product Management i innymi zespołami deweloperskimi
  • Współtworzenie dokumentacji technicznej
  • Wraz z rozwojem, możliwość aktywnego wpływania na architekturę i stack technologiczny w tworzonych rozwiązaniach

  • Praca z nowoczesnymi technologiami, które będą się rozwijały jeszcze wiele lat - inwestujesz w siebie i swój rozwój na lata
  • Szansa nauki od najlepszych - Comarch to mix doświadczenia i młodości, mamy specjalistów od których można się wiele nauczyć
  • Indywidualny plan szkoleń i certyfikacji
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Elastyczne godziny pracy
  • Praca w modelu hybrydowym (po okresie wdrożenia)
  • Brak dress code’u, kameralne pokoje w biurach

Poznajmy się