Ekspert ds. SHAREPOINT

Numer referencyjny: ES/U
Kraków

Obowiązki:

  • utrzymanie i monitorowanie lokalnych platform SharePoint
  • zaawansowane rozwiązywanie problemów pojawiających się na lokalnych platformach SharePoint
  • analiza, migracja i konsolidacja istniejących rozwiązań do nowych platform
  • realizacja projektów IT -  projektowanie, zarządzanie, dokumentowanie
  • udoskonalanie istniejących wymagań funkcjonalnych oraz procedur
  • pełnienie roli SME ds. platformy SHAREPOINT

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
  • min. 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w projektowaniu, implementacji oraz migracji platform SHAREPOINT
  • zaawansowana znajomość platform SharePoint: SharePoint 2010/2013/2016
  • bardzo dobra znajomość serwerowych systemów operacyjnych Windows 2016/2012R2/2008R2
  • doświadczenie w konfiguracji i utrzymaniu: IIS, AD CS, MS SQL
  • znajomość zagadnień związanych z AD DS
  • doświadczenie w posługiwaniu się Powershell
  • doskonała wiedza z zakresu rozwiązywania problemów z platformą SHAREPOINT
  • umiejętność pracy pod presją czasu, chęć pracy w międzynarodowym środowisku, otwartość na wyzwania
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność oraz zdolności analityczne
  • zaawansowana znajomość języka angielskiego
  • posiadanie certyfikatów związanych z platformą SHAREPOINT

Mile widziane:

  • znajomość platformy Office 365 i Azure
  • certyfikat Microsoft Certified IT Professional (MCITP)
  • certyfikat Microsoft Certified Technology Specialist (MCTS)
  • certyfikat Microsoft Certified Systems Engineer (MCSE)
  • certyfikat Microsoft Certified Systems Administrator (MCSA)
  • certyfikat Microsoft Certified Professional 2.0 (MCP)

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w jednej z czołowych firm branży IT w Polsce
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • realizację projektów dla dużych korporacji międzynarodowych
  • prywatną opiekę medyczną

EKSPERT DS. SHAREPOINT