Zobacz podobne oferty

Architekt rozwiązań IT (e⁠-⁠Zdrowie)

Numer referencyjny: AR/eZ
Lokalizacje:
Kraków, Katowice

Branża e-Zdrowie daje nieograniczone możliwości rozwoju nie tylko, dla osób związanych z IT (programistów, architektów systemów informatycznych, specjalistów ds. cyberbezpieczeństwa), ale także dla specjalistów ds. sprzedaży, konsultantów czy analityków.
Interesujesz się zagadnieniami z zakresu telemedycyny? Chcesz zobaczyć, jak wygląda początek nowego projektu? Nie boisz się wyzwań? Jeśli tak, to świetnie się składa!
W Comarch startujemy z nowym projektem. Staramy się, by rozwiązania dla telemedycyny nie były jedynie futurystyczną wizją, a stały się normalnością. Jeśli chcesz razem z nami być odpowiedzialnym za powstanie innowacyjnej platformy telemedycznej, nie czekaj! Sprawdź szczegóły oferty i dołącz do nas!

PROFIL PRACOWNIKA

  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość:
    • sieci TCP/IP
    • Linux/Windows w stopniu umożliwiającym administrację systemu
  • Otwartość na szukanie nowych rozwiązań
  • Doświadczenie w pracy z zespołem

TWOJE ZADANIA

  • Tworzenie i automatyzacja procesów Continous Integration i Continous Delivery
  • Optymalizacja procesów rozwoju oprogramowania w celu minimalizacji przerw w pracy usług
  • Utrzymywanie projektowej infrastruktury serwerowej

DLA CIEBIE

  • Udział w ciekawych projektach z zakresu IT dla medycyny
  • Praca z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, duża elastyczność w doborze rozwiązań oraz kierunku rozwoju
  • Współpraca z doświadczonymi specjalistami z dziedziny Devops
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz 14 ścieżek rozwoju zawodowego

Zobacz, jak wygląda praca w branży E-Zdrowie