Analityk ze znajomością języka obcego

Numer referencyjny: AJ/U
Częstochowa, Kraków, Lublin

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane techniczne: informatyka, telekomunikacja, matematyka, statystyka)
  • min. 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość procesu wytwarzania oprogramowania i tworzenia dokumentacji analitycznej w projektach informatycznych
  • wiedza z zakresu prowadzenia analizy z klientem w tym: znajomość zagadnień związanych z modelowaniem procesów biznesowych, doświadczenie w tworzeniu specyfikacji systemu informatycznego, znajomość metodologii tworzenia oprogramowania
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego lub hiszpańskiego

Mile widziane:

  • mile widziana znajomość narzędzi do modelowania procesów biznesowych (np. Enterprise Architect)
  • mile widziane doświadczenie w prowadzeniu analizy dla dużych systemów informatycznych
  • umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy w zespole
  • komunikatywność i wysoka kultura osobista

Obowiązki:

  • analiza i projektowanie rozwiązań informatycznych
  • tworzenie dokumentacji analitycznej, opis procesów biznesowych
  • rozwijanie istniejących produktów (wprowadzanie zmian w systemach informatycznych)

Oferujemy:

  • udział w projektach międzynarodowych dla dużych korporacji, w tym ściśle powiązanych z biznesem lotniczym, finansowym lub telekomunikacyjnym
  • współpracę z doświadczonymi specjalistami
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stanowisko dostosowane do wiedzy i doświadczenia
  • perspektywę awansu zawodowego w kierunku technicznym, zarządzającym lub biznesowym
  • możliwość pogłębienia wiedzy i udział w specjalistycznych szkoleniach
  • prywatną opiekę medyczną

ANALITYK ZE ZNAJOMOśCIą JęZYKA OBCEGO