Zobacz podobne oferty

Analityk systemowy (wszystko.pl)

Numer referencyjny: AS/E
Lokalizacje:
Kraków, Bielsko-Biała, Lublin, Łódź, Wrocław, Rzeszów

Interesuje Cię branża e-commerce i chcesz współtworzyć wysoko skalowalne rozwiązania webowe? Koniecznie sprawdź naszą ofertę. Aktualnie do zespołu rozwoju aplikacji wszystko.pl poszukujemy Analityka systemowego. Jeśli więc nie boisz się wyzwań, aplikuj i razem z nami pracuj nad rozwiązaniami z których będzie korzystać milion lub więcej użytkowników!

Nie czekaj, aplikuj już dziś!

  • Wykształcenie wyższe techniczne (informatyka, telekomunikacja, matematyka, statystyka)
  • Język angielski na poziomie bardzo dobrym
  • Umiejętność
    • analitycznego myślenia
    • pracy w zespole
    • efektywnego zarządzania czasem
  • Znajomość
    • procesu wytwarzania oprogramowania i tworzenia dokumentacji analitycznej w projektach informatycznych
    • relacyjnych baz danych oraz języka zapytań SQL/PostgreSQL
  • Wiedza z zakresu technologii integracji systemów informatycznych w tym REST, SOAP
  • Wysoka kultura i etyka pracy
  • Dodatkowym atutem będą
    • orientacja w modelowaniu procesów biznesowych
    • znajomość narzędzi do modelowania procesów BPML, UML
    • doświadczenie w prowadzeniu analizy systemów informatycznych

TWOJE ZADANIA

  • Analiza i projektowanie rozwiązań informatycznych
  • Tworzenie dokumentacji analitycznej, modelowanie i opis procesów biznesowych/technicznych
  • Rozwijanie istniejących produktów (wprowadzanie zmian w systemach informatycznych)
  • Wsparcie dla innych zespołów wdrożeniowych na różnych etapach istnienia projektu

  • Praca w rozwijającej się branży e-commerce i ciekawym projekcie
  • Nowe wyzwania wspierające rozwój zawodowy i podnoszące kwalifikacje
  • Inspirujące zadania w ramach współpracy z innymi zespołami
  • Dostęp i możliwość wykorzystania zasobów UX/UI, AI, Cloud
  • Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem o międzynarodowym zasięgu
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Liczne imprezy okolicznościowe i wyjazdy integracyjne
  • Współzawodnictwo również w eventach sportowych
  • Hybrydowy tryb pracy (po okresie wdrożenia)

O e-commerce wiemy wszystko, wszystko.pl