Analityk e⁠-⁠Invoicing

Numer referencyjny: A/U
Lokalizacje:
Kraków
Doświadczenie:
Junior, Regular

W Comarch od lat rozwijamy platformę e-Invoicing i automatyzujemy procesy fakturowania. Comarch e-Invoicing rejestruje i przetwarza faktury z różnych źródeł i w różnych formatach. Nasz system został zaprojektowany w celu zapewnienia pełnej zgodności z regulacjami obowiązującymi w ponad 60 krajach.

Potrafisz wyszukiwać, analizować i opracowywać wymagania prawne w zakresie
e-fakturowania? Chcesz wykorzystać swoją wiedzę prawniczą i ekonomiczną?
Jeśli interesuje Cię tematyka analizy biznesowej i chcesz zdobyć pierwsze doświadczenie w branży IT - nie czekaj, aplikuj już dziś i dołącz do naszego zespołu!

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ekonomia, ekonometria, międzynarodowe stosunki gospodarcze, prawo)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - min. B2 (znajomość drugiego języka obcego będzie dodatkowym atutem)
  • Umiejętność definiowania i kreatywnego rozwiązywania problemów
  • Umiejętności analityczne
  • Komunikatywność i zaangażowanie
  • Wysoka samodyscyplina, organizacja pracy własnej
  • Mile widziana:
    • umiejętność analizy dokumentacji technicznej (w tym API)
    • znajomość notacji BPMN lub UML

TWOJE ZADANIA

  • Wyszukiwanie i analiza informacji dot. rozwiązań w zakresie e-fakturowania
  • Współpraca z zespołem developerskim w ramach definiowanania wymagań dla rozwiązań dla poszczególnych krajów
  • Kontakt z zagranicznymi organami administracji państwowej
  • Synteza i opracowanie wymagań funkcjonalnych
  • Monitorowanie zgodności powstałego systemu z wymaganiami prawnymi
  • Śledzenie zmian prawnych w zakresie e-invoicingu

  • Różnorodne projekty i wyzwania dające możliwość rozwoju zawodowego
  • Szereg intensywnych szkoleń produktowych
  • Umowa o pracę i stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • Bezpośrednio na naszym kampusie: centrum medyczne iMed24, strefa rekreacyjna, z basenem i siłownia, a także stołówka
  • Karnety na całą rundę piłkarskiej ekstraklasy dla fanów Cracovii i ich rodzin, a także wejściówki na lodowisko
  • Ciekawe zadania związane z najnowszymi technologiami i rozwiązaniami IT
  • Praca w modelu hybrydowym (po okresie wdrożenia)
  • Elastyczne godziny pracy
  • Brak dress code’u
  • Kameralne pokoje, aneksy kuchenne z kawą i herbatą
  • Udogodnienia dla rowerzystów (stojaki, szatnie, rowerownie, stacja naprawcza), a dla tych, co do pracy docierają samochodem – naziemny i podziemny parking

Praca w IT w Krakowie