Zobacz podobne oferty

Analityk biznesowy WMS

Numer referencyjny: AB/E
Lokalizacje:
Kraków, Lublin

Pracujesz jako kierownik magazynu albo specjalista ds. logistyki? Czujesz, że zdobytą wiedzę mógłbyś/mogłabyś wykorzystać do tworzenia systemów wspierających pracę kierowników i pracowników magazynów wysokiego składowania? Zaaplikuj do nas!

Szukamy osób, które wiedzą jak działa magazyn i chciałyby spróbować swoich sił jako analityk biznesowy. Na co dzień zajmujemy się projektowaniem rozwiązań informatycznych, które wspierają pracę średnich i dużych przedsiębiorstw z różnych branż. Zaaplikuj również wtedy gdy masz doświadczenie we wdrażaniu rozwiązań klasy Warehouse Management System lub gdy zajmujesz się analizą biznesową/projektowaniem rozwiązań informatycznych w innych obszarach i jesteś gotowa/gotowy na zmianę!

  • Wykształcenie wyższe (profil logistyka, zarządzanie i inżynieria produkcji lub ekonomiczne)
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku kierownika magazynu, specjalisty ds. logistyki lub we wdrożeniach/analizie/projektowaniu systemów informatycznych
  • Zdolności komunikacyjne
  • Gotowość do podejmowania wyzwań
  • Orientacja na znajdowanie rozwiązań
  • Komunikatywność i umiejętność jasnego formułowania wniosków
  • Umiejętność planowania i organizacja pracy własnej
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość zagadnień z obszaru systemów ERP

TWOJE ZADANIA

  • Analiza wymagań i procesów biznesowych klienta
  • Analiza wymagań wynikających ze zmian prawnych
  • Projektowanie rozwiązań w aplikacjach Comarch WMS, Comarch Magazynier
  • Wsparcie dla zespołu wdrożeniowego i konsultingowego
  • Prezentacja nowej funkcjonalności na konferencjach dla Klientów/Partnerów
  • Opracowywanie/recenzowanie dokumentacji funkcjonalnej

DLA CIEBIE

  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • Hybrydowy model pracy
  • Elastyczne godziny pracy
  • Przyjazna atmosferę pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
  • Ciekawe zadania związane z najnowszymi technologiami i rozwiązaniami IT
  • Szansa nauki od najlepszych - w Comarch pracuje wielu specjalistów
  • Satysfakcja z tworzenia produktów, które robią różnicę wpierając Klientów w ich działaniach

Poznajmy się