Zobacz podobne oferty

Administrator OpenShift

Numer referencyjny: AO/A
Lokalizacje:
Kraków, Gdańsk, Warszawa
Doświadczenie:
Regular

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko Administratora OpenShift. Masz doświadczenie w administracji platformami do konteneryzacji? Posiadasz umiejętność administrowania systemami operacyjnymi z rodziny Linux/Unix? Jeżeli tak, to czekamy właśnie na Ciebie! Weź udział w utrzymaniu i rozwoju systemu opartego zarówno na sprawdzonych technologiach oraz w tworzeniu rozwiązań opartych na nowych platformach.

Nie czekaj, sprawdź ofertę i aplikuj!

PROFIL PRACOWNIKA

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w:
    • administracji platformami do konteneryzacji (OpenShift/OKD/Kubernetes, Docker i inne)
    • pracy w systemie Jira
  • Znajomość:
    • środowisk konteneryzacji (Docker)
    • procesu i narzędzi CI/CD (Jenkins , Gitlab)
    • środowisk wirtualizacji (Vmware)
    • narzędzi monitorowania i innych narzędzi DevOps (Elasticsearch, Prometheus, Grafana)
    • języków skryptowych Bash/Shell, Python
  • Umiejętność administrowania systemami operacyjnymi z rodziny Linux/Unix w szczególności RHEL oraz znajomość zagadnień sieci
  • Dobra znajomość języka angielskiego (czytanie dokumentacji technicznej)
  • Samodzielność w działaniu, zaangażowanie,  odpowiedzialność, umiejętności rozwiązywania problemów
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziane:
    • znajomość baz danych
    • doświadczenie w pracy z Ansible

TWOJE ZADANIA

  • Administracja platformą OKD/OpenShift (instalacja, konfiguracja, aktualizacje, itp.)
  • Rozwiązywanie problemów związanych z funkcjonowaniem aplikacji i systemów
  • Administracja serwerami Linux
  • Tworzenie i utrzymywanie dokumentacji procesów operacyjnych, procedur i konfiguracji
  • Wspieranie zespołów programistycznych (konteneryzacja aplikacji i uruchamianie ich na OpenShift)

OFERUJEMY

  • Po okresie wdrożenia, możliwość pracy w systemie hybrydowym (60% praca z biura, 40% praca z domu)
  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz wiele ścieżek rozwoju zawodowego
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
  • Ciekawe zadania związane z najnowszymi technologiami i rozwiązania IT
  • Szansa nauki od najlepszych - w Comarch pracuje wielu specjalistów

Zajrzyj na nasz blog