Zobacz podobne oferty

Administrator DB2

Numer referencyjny: DB/A
Lokalizacje:
Kraków, Warszawa, Rzeszów

Pracując na stanowisku konsultanta asysty technicznej, będziesz wspierał projekty z pogranicza IT i biznesu. Poszukujemy osób komunikatywnych, które staną w pierwszym szeregu kontaktu pomiędzy klientem a naszymi specjalistami. Atutem będzie także analityczny umysł i umiejętność wyciągania kluczowych wniosków.

  • Studia wyższe (preferowane kierunki techniczne i ścisłe, również studenci ostatnich lat)
  • Znajomość systemów operacyjnych: Linux, Windows
  • Wiedza dotycząca relacyjnych baz danych (w tym SQL) oraz serwerów aplikacyjnych
    (np. Tomcat, IIS)
  • Zrozumienie specyfiki działania aplikacji opartych zarówno o architekturę dwuwarstwową jak i trójwarstwową
  • Otwartość, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Zdolność czytania dokumentacji technicznej
  • Mile widziane
    • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • Gotowość do pracy w równoważnym trybie zmianowym 24/7 zgodnie z ustalonym grafikiem

TWOJE ZADANIA

  • Weryfikowanie, diagnozowanie i rozwiązywanie zgłoszonych incydentów
  • Analiza logów systemowych
  • Realizacja czynności administracyjnych zgodnie z procedurami
  • Utrzymywanie dokumentacji wdrożeniowej i projektowej
  • Monitorowanie wydajności i pojemności elementów konfiguracji
  • Aktywne uczestnictwo w ciągłym podnoszeniu dojrzałości usług i komfortu pracy w zespole

  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz 14 ścieżek rozwoju zawodowego
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
  • Ciekawe zadania związane z najnowszymi technologiami i rozwiązania IT
  • Szansa nauki od najlepszych - w Comarch pracuje wielu specjalistów